مراقبت های دهانی Spotlight با سرمایه گذاری 10 میلیون پوندی برنامه های توسعه بین المللی را جلب می کند

مارک دندانپزشکی تاسیس شده دندانپزشکی ایرلند از بودجه سرمایه گذاری توسعه برای توسعه طیف وسیعی از محصولات خود از جمله خمیر دندان ، محصولات سفید کننده و دهان شویه ها در سراسر اروپا ، انگلیس و ایالات متحده استفاده خواهد کرد.

دکتر لیزا و دکتر ونسا کریوان

Spotlight Oral Care ، مارک مراقبت از دهان و دندان با کیفیت برتر در ایرلند ، پس از دریافت سرمایه 10 میلیون پوندی از شرکت صندوق سرمایه ایرلندی Development Capital ، به دنبال آینده ای درخشان است تا تجارت خود را بیشتر گسترش دهد و در بازارهای بین المللی گسترش دهد.

با هدف از بین بردن فاصله بین مراقبت از دهان و زیبایی دهان و دندان ، نام تجاری مستقر در Galway در سال 2016 توسط خواهران دندانپزشک دکتر Vanessa و دکتر Lisa Creaven تاسیس شد و امروز محصولی از جمله خمیر دندان ، محصولات سفید کننده و دهان شویه ها را با مواد کاملاً اثبات شده از لحاظ بالینی و بسته بندی های سازگار با محیط زیست ارائه می دهد.

اکنون ، این شرکت از آخرین سرمایه گذاری خود برای پیشرفت توسعه بین المللی خود در سراسر اروپا ، انگلیس و ایالات متحده استفاده خواهد کرد ، جایی که پیش بینی می کند در سه سال آینده گردش مالی خود را به 19 برابر افزایش دهد.

اسپات لایت همچنین امیدوار است که تزریق ، عضو مشترک بنیانگذار توسعه سرمایه ، اندرو بورگ ، عضویت در هیئت مدیره آن ، کمک به جذب استعدادهای جدید به تیم مدیریت ارشد بین المللی خود ، کمک به حمایت از نوآوری محصول و تقویت حضور آنلاین و خرده فروشی آن برای رسیدن به مصرف کنندگان در بازارهای اصلی آن.

دکتر Vanessa Creaven ، بنیانگذار و مدیرعامل Spotlight Oral Care ، گفت: “این سرمایه گذاری توسط Development Capital برای ما یک نقطه اوج در تجارت است زیرا در 12-18 ماه گذشته رشد سریع تجارت را تجربه کرده ایم.

“پشتیبانی مالی و تخصصی که با این سرمایه گذاری به دست می آید به Spotlight Oral Care اجازه می دهد بیشتر گسترش یابد و به ما کمک کند تا انقلابی در مراقبت از دهان ایجاد کنیم.”

گفته می شود این سرمایه گذاری به دنبال یک سال تقاضای قابل توجه و رشد برای این شرکت است که سال گذشته 3 میلیون یورو از صندوق IIU تاجر ایرلندی برای حمایت از گسترش آن به ایالات متحده و همچنین رشد تجارت خود از 10 به 52 ، تزریق کرد. کارمندان در سراسر ایرلند ، انگلیس و ایالات متحده.

گفته می شود که امروزه جایگزینی شخصی تر و پایدارتر برای مارک های مراقبت از دهان و دندان به مشتریان ارائه می شود ، امروز این مارک از خرده فروشان عمده از جمله Cult Beauty ، Lookfantastic و Boots در انگلیس در دسترس است. Ulta Beauty؛ CVS و هدف در ایالات متحده ؛ و در شرکای داروخانه و خرده فروشان Dunnes Stores ، Tesco ، Arnotts و Brown Thomas در سراسر ایرلند.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>