مراقبت شخصی AAK از مشارکت توزیع جدید با Cosmotec در برزیل خبر داد

مراقبت های شخصی AAK با توزیع طیف وسیعی از مواد نرم کننده با پایدار و بر پایه گیاهان در برزیل با Cosmotec توافق کرده است

این مشارکت جدید در تاریخ 1 آگوست 2021 به اجرا در می آید. بخش طبیعی صنعت زیبایی برزیل همچنان رو به رشد است که مصرف کنندگان به طور فعال به دنبال مارک های مراقبت شخصی و محصولات دارای اعتبار پایداری هستند.

AAK Personal Care یکی از عمده ترین تأمین کنندگان مواد پایدار و مسئولانه برای صنایع آرایشی و بهداشتی است که با ارائه راهکارهای پیشرفته از نظر فنی استفاده بیشتر از مواد طبیعی را ارائه می دهد.

لئاندرو سونچینی ، رئیس جمهور و مدیر عامل Cosmotec ، توضیح می دهد: “افزودن محدوده مراقبت شخصی AAK بسیار کامل کننده سبد محصولات و استراتژی ما است ، جایی که پایداری یکی از عوامل اصلی است.”

“ما یکی از بزرگترین تامین کنندگان مواد اولیه تخصصی برای صنعت مراقبت شخصی در برزیل هستیم ، و مجموعه AAK Lipex ابزارهای ارزشمند جدیدی را برای فرمولاسیون ها برای تولید محصولات مراقبت از پوست و مو طبیعی و پایدار ارائه می دهد که عملکرد خوبی نیز دارند.”

مینا دام ، مدیر تجارت جهانی مراقبت های شخصی AAK می گوید: “ما معتقدیم که انتصاب Cosmotec موقعیت ما را در بازار برزیل تقویت می کند.”

“Cosmotec دارای حضور محلی قدرتمند ، تدارکات جامع و پرسنلی آگاه است. ما مشتاقانه منتظر همکاری نزدیک برای آوردن مواد مبتنی بر طبیعی مبتکرانه و نوآورانه به بازار هستیم. “

شرکت های برجسته

همچنین ببینید

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>