مراقبت از پوست Beauty Cleanse با شروع طرح “Minimalism Chats” ماه زمین را جشن می گیرد

در جشن ماه زمین ، Beauty Cleanse Skincare با خوشحالی اعلام می کند که آخرین طرح پایداری خود ، Beauty Cleanse Minimalism Chats – مجموعه ای از بحث های غیررسمی با برخی از برترین متخصصان صنعت زیبایی را طراحی کرده است که به منظور توانمند سازی مصرف کنندگان برای ساده سازی روال های پیچیده زیبایی و ایجاد سفری از مصرف گرایی به مینیمالیسم.

گفتگوی مینیمالیسم Beauty Cleanse مجموعه مکالمات غیر رسمی است که توسط بنیانگذار مراقبت از پوست Beauty Cleanse ، سامان علی انجام می شود.

با توجه به تأثیر زیاد محیط گرایی مصرف گرایی بر روی کره زمین ، این گپ ها برای مقابله با موضوعی پایدار در یک زمان طراحی شده اند ، با این هدف که مصرف کنندگان آگاه از زیبایی محیط زیست تصویری شفاف و باز از برخی از متداول ترین روندها ، کلمات زبانی ، و دلایلی که موجب تشویق مصرف سریع می شود ، و به آنها کمک می کند تا تأثیر مخرب این انتخاب ها را در کره زمین درک کنند.

زیبایی با تمیز کردن مینیمالیسم گپ حتی از “محصولات زیبایی تمیز” طرفداری نمی کند ، بلکه از “محصولات زیبایی کمتر” حمایت می کند. این ابتکار بخشی از هشتگ مارک #RefuseRevolution است که مصرف کنندگان را ترغیب می کند تا قفسه های مینیمال خود را به اشتراک بگذارند ، در مقابل آنچه که از محصولات زیبایی بیش از حد سرشار است.

سامان علی ، بنیانگذار Beauty Cleanse Skincare می گوید: “صنعت زیبایی یکی از ناپایدارترین صنایع در جهان است. از عادات خرید مشتری و احتکار محصولات گرفته تا چگونگی سودآوری صنعت ، نام تجاری من این است که موضوعات مصرف گرایی بیش از حد زیبایی که تأثیرات مخربی بر روی پوست و محیط ما می گذارد.

“من می خواهم مصرف کنندگان زیبایی را تشویق کنم که نگاهی سخت بیندازند که آیا آنها به هر محصول جدید ، جدید ، بهبودیافته یا شگفت انگیزی نیاز دارند؟ شاید یک محصول بتواند چند وظیفه ای انجام دهد و نیاز آنها را برای محصولات بیشتر ذخیره کند.

“به همین دلیل من همیشه در تلاش هستم تا محصولات پرارزش و چند منظوره ایجاد کنم که می توانند باعث بی ثمر شدن روال زیبایی شوند ، بدون اینکه در نتایج به خطر بیفتم.”

تمام محصولات شرکت Beauty Cleanse Skincare از سبزیجات ، میوه ها و روغن مغزهای تازه ، غنی از مواد مغذی و تحت فشار سرد ساخته شده اند که حاوی ویتامین ها ، مواد معدنی و آنتی اکسیدان های قدرتمند پوست دوست هستند.

سامان علی ادامه می دهد: “اتخاذ یک روال زیبایی مینیمالیستی برای همه متفاوت است ، اما برای Beauty Cleanse ، این مربوط به انتخاب آگاهانه است – انتخاب هایی که روی پوست و کره زمین تأثیر مثبت می گذارند. خرید ذهنی و کاهش مصرف زیبایی یکی از ساده ترین موارد است و موثرترین تغییراتی که می توانیم برای کمک به مبارزه با تغییرات آب و هوا و نجات کره زمین ایجاد کنیم. “

اولین فصل گفتگوی مینیمالیسم Beauty Cleanse شامل 40 دقیقه طولانی ، 6 قسمت با همکاری برخی از برترین متخصصان صنعت از جمله:

Lorraine Dallmeier – متخصص محیط زیست و مدیر عامل فرمول بوتانیکا. لو دارتفورد – خالق وبلاگ زیبایی سبز و میکاپ آرتیست ارگانیک ؛ نولین اسلینی – بنیانگذار انجمن زیبایی طبیعی و قاضی جوایز بهداشت و زیبایی طبیعی 2020 ؛ Lynda D’aboh – فینالیست جایزه تأثیرپذیری زیبایی طبیعی و ارگانیک و خالق وبلاگ Wonderlusting Beauty Beauty ؛ دیزی هاروی – بنیانگذار Lofté و ​​Andrea Endres – خالق اجلاس جامع مراقبت از پوست Skin Body Spirit Summit.

قسمت اول این قسمت برای تماشای در YouTube در دسترس است و 5 قسمت باقیمانده از این پس هر 2 هفته به اشتراک گذاشته می شوند.

شرکت های برجسته

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>