مراقبت از پوست توسط VV: اعتماد به نفس در شیشه

مراقبت از پوست توسط VV خط مراقبت از پوست را توسعه داده است که در آن تمام نیازها برطرف می شود

استفاده از کرم روی پوست مراقبت از پوست نیست. مراقبت از پوست بسیار بیشتر از این است. این مراقبت از پوست شما است ، نیازهای آن را درک کنید.

مراقبت از پوست از سلامت و زیبایی پوست شما در طول روز محافظت می کند. در شب سطح انرژی سلولی را بازیابی می کند و تجدید سلول ها و فیبرهایی مانند کلاژن و الاستین را تحریک می کند.

در مراقبت از پوست توسط VV ، ما می فهمیم که داشتن پوستی زیبا باعث درخشش ، درخشندگی ما می شود. به عبارت دیگر اعتماد به نفس ما را ایجاد می کند. و با اطمینان می توانیم جهان را تسخیر کنیم.

برای این منظور ، ما خط مراقبت از پوست را ایجاد کردیم که در آن همه نیازها برطرف شد. اما به سادگی مورد توجه قرار نگرفت ، ما با دقت بهترین و کارآمدترین مواد را با غلظت صحیح انتخاب کردیم تا بلافاصله تفاوت مشاهده شود. اما بیایید صادقانه بگوییم ، هنگامی که چندین هفته از محصولات ما استفاده می کنید ، تغییرات عمده قابل توجه خواهد بود. پوست شما سالم تر ، زیبا تر به نظر می رسد.

برای کرم روزانه ما ، مانند یکشنبه صبح ، ما تأکید کرده ایم که پوست شما به خوبی هیدراته شود ، از آلودگی ، استرس ناشی از اشعه ماورا UV بنفش محافظت شود و با افزایش سطح ویتامین D جلدی و سیستم ایمنی پوست ایجاد شود. پوست شما به زیبایی صبح یکشنبه خواهد بود.

زیبایی هرگز نمی خوابد ، مراقبت از پوست در شب فعالیت عمده ای در ترمیم آسیب هایی است که پوست در طول روز متحمل شده است. این DNA سلولی بلکه کلاژن و الاستین را بازسازی می کند ، سطح رطوبت را دوباره پر می کند بنابراین پوست شما آماده درخشش و تابش روز بعد است.

Age Awakening سرم ضد سن ماست که حاوی بهترین ماده ضد پیری ، ویتامین A است. این پیری ناشی از اشعه ماورا UV بنفش را ترمیم می کند ، سد پوست را تقویت می کند و در حالی که پوست شما مرطوب است ، به شما صلبیت و صافی می بخشد.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>