مدیر CRM و وفاداری – لندن – 35-35،000 پوند

تحویل ، بهینه سازی و گزارش فعالیت های خلاقانه بازاریابی ایمیل ما را هدایت کنید

آیا اهمیت سفر مشتری را می فهمید؟

آیا شما علاقه مند به همه چیز مو و زیبایی و ارتباط با قبیله خود هستید؟

ما یک مارک تجاری با رشد و رشد سریع و سریع آفریقای کارائیب هستیم و معتقدیم که ایجاد مشاغل متعلق به زنان سیاه پوست مهم است.

در کنار مدیر ارشد بازاریابی در یک تیم پرمشغله و چند وظیفه ای ، تحویل ، بهینه سازی و گزارش فعالیت های خلاقانه بازاریابی ایمیل ما را هدایت خواهید کرد.

مدیر CRM ایده آل ، تجربه کار با تجارت محصولات ، دانش و تجربه CRM و بازاریابی از طریق پست الکترونیکی ، ارائه بهترین تجربه مشتری و سفر را خواهد داشت.

شما کنترل تحویل کلیه کمپین های ایمیل ، معیارهای عملکرد و بازگشت سرمایه را در اختیار خواهید داشت در حالی که همچنین پایگاه داده بازاریابی ایمیل را توسعه می دهید و به دنبال فروش جدید هستید.

از نظر تجاری ، شما خود را VIP معتبری می دانید ، حتی ممکن است بگویید GOAT و مشتاقانه قدرتمند کردن دیگران را در برنامه قبیله حمایت و برنامه خواهرخواندگی ما دارید.

تجربه با کلاویو یک امتیاز مثبت خواهد بود.

فضای زیادی برای ایجاد تغییر و ایجاد هر روز موضوع وجود دارد. ما به توانمند سازی کارمندان و مدافعان خود اعتقاد داریم.

اگر مشتری مشتاق و مبتنی بر داده هستید و فکر می کنید می توانید تفکر تحلیلی خود را به تیم و گروه گسترده تری برسانید ، لطفاً اکنون اقدام کنید!

CV خود را به آدرس [email protected] ایمیل کنید یا با ما تماس بگیرید:
هایدی بانیستر 01183 778 393/07747 792 272 / [email protected]
آنا فیلیپا کالادو 07792 958 152 / [email protected]
جوزف بانیستر 07393 818 620 / [email protected]

شرکت های برجسته

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>