مدیر کیفیت – منچستر – 40،000 پوند (AE1730)

برای اطمینان از انطباق کلیه محصولات با ممیزی ها و بررسی های تولید اول

آیا شما یک متخصص کیفیت فنی با عشق و تجربه مراقبت از پوست ، مراقبت از مو و حمام و بدن هستید؟

آیا می خواهید به یک تولید کننده زیبایی جذاب و درحال رشد بپیوندید؟

با تجربه گسترده کار در فرمولاسیون ، تولید و کیفیت محصولات آرایشی ، شما برای ساخت ، پیاده سازی و بهبود مستمر سیستم کیفیت جهانی به پایان ، از نزدیک با توسعه محصول ، تنظیم کننده ، زنجیره تامین و تولید همکاری خواهید کرد.

شما مسئول بررسی و به روزرسانی مستمر فرایندها و رویه های کیفیت برای کاهش مشکلات کیفیت و اطمینان از انطباق با ISO 22716 خواهید بود. شما مسئول جریان کارآمد محصولات جدید از NPD به تولید و همچنین ممیزی ها و بررسی مواد اولیه خواهید بود ، مواد شیمیایی و مواد تشکیل دهنده

در حال توسعه روابط عالی با همکاران داخلی و تأمین کنندگان خارجی ، شما برای اطمینان از انطباق همه محصولات و همچنین حسابرسی بر روی تأمین کنندگان خارجی ، ممیزی و بررسی را در اولین تولید انجام می دهید.

شما به عنوان یک بازیکن واقعی تیم ، برای حل مشکلات مربوط به کیفیت با زنجیره تامین و عملیات ، خدمات مشتری و توسعه محصول ارتباط برقرار خواهید کرد.

چارچوب QC را برای تحویل های ورودی بررسی و به روز کنید و فرایندهای عدم انطباق ، از جمله گزارش ماهانه کیفیت KPI را هماهنگ کنید.

شما یک رهبر و مربی قوی هستید و می توانید تیم پیرامون خود را برای دستیابی به نتایج بهینه و دقیق تحریک و انگیزه دهید.

اگر می خواهید تأثیرگذار باشید و بخشی از شکل دادن ، ایجاد و کارآمد ساختن فرآیند کیفیت برای تجارت شگفت انگیز ما باشید ، لطفاً امروز اقدام کنید!

CV خود را به آدرس [email protected] ایمیل کنید یا با ما تماس بگیرید:
هایدی بانیستر 01183 778 393/07747 792 272 / [email protected]
آنا فیلیپا کالادو 07792 958 152 / [email protected]
جوزف بانیستر 07393 818 620 / [email protected]

شرکت های برجسته

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>