مدیر پشتیبانی فروش – مستقر در خانه – حدود 30،000 پوند

به یک نام تجاری زیبایی طبیعی تثبیت شده و بلند پروازانه بپیوندید و از مدیر حساب ملی پشتیبانی کنید

این یک فرصت واقعا هیجان انگیز برای یک فرد باتجربه برای پیوستن به یک مارک تجاری زیبا و بلند پروازانه و پشتیبانی از مدیر حساب ملی در بین تمام شرکای خرده فروشی است.

شما از بارگیری خطوط ، سیستم های جدید و پردازش سفارشات همراه با ارتباطات روزمره آگاهی خواهید داشت تا اطمینان حاصل کنید که همه جنبه های فرآیند فروش به ویژه از طریق پنجره های تبلیغاتی و تبلیغاتی مهم ارائه می شود.

تیم اختصاصی کوچک با تماس و ارتباطات منظم تیم های گروهی واقعاً در خانه از رفاه خوبی برخوردار است ، بنابراین اگر انعطاف پذیری در خانه بودن را مهم ارزیابی می کنید اما هنوز هم در یک تجارت پرشور نقش اصلی را بازی می کنید ، لطفاً برای کسب اطلاعات بیشتر با ما در تماس باشید.

نام تجاری دارای یک داستان شگفت انگیز ، یک طیف وسیعی از محصولات زیبا است و با ارزشهای اصلی خود در بین تمام خرده فروشان اصلی قرار گرفته است. 100٪ مواد گیاهی ، فاقد بی رحمی ، مواد آلی و طبیعی و ماندگاری نزدیک به قلب آنها.

اگر این فرصت توجه شما را به خود جلب کرده است و زمینه و تجربه مناسبی دارید ، لطفاً مشخصات خود را برای پاسخ سریع و حرفه ای به Nigel Venables در VPss ارسال کنید. [email protected] 01473 685588.

لطفا CosBus را در برنامه خود نقل قول کنید.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>