مدیر محصول – WFH – تا 38000 تا 42،000 پوند به علاوه مزایای عالی

تفسیر و درک داده های ماهانه NPD ، گزارش دادن به تجارت در مورد روندهای اصلی

زمان پیوستن به این برند زیبایی و رفاه ، زمانی هیجان انگیز است که آنها همچنان به رشد تیم ، ارائه محصولات و بازارهای خود ادامه می دهند.

به عنوان بخشی از یک تیم کوچک و متخصص توسعه محصول ، از نزدیک همکاری خواهید کرد و در هر مرحله از فرآیند توسعه محصول پشتیبانی می کنید.

مدیریت CPA و ردیابی پروژه ها به صورت تجاری در مرحله جدید و فرآیند دروازه. توجیه و برقراری ارتباط با تامین کنندگان و تولید کنندگان نمونه های فرمولاسیون جدید ، بسته بندی و بسته بندی.

تفسیر و درک داده های ماهانه NPD ، گزارش دادن به تجارت در مورد روندهای اصلی.

ارائه توصیه هایی برای قیمت گذاری خرده فروشی در سراسر سبد محصولات جهانی.

اضافه کردن به ایده های جدید محصولات نوآورانه و از همه مهمتر دیدن این توسعه از طریق AZ با دقت و اطمینان از پیگیری م projectsثر پروژه ها ، با استفاده از مهارت اداری قوی و توجه به جزئیات.

ناگفته نماند که شما باید به طور گسترده از یک محصول زیبایی بیایید اما تجربه عطر ، مراقبت از پوست ، مواد آرایشی ، حمام و بدن و حتی مراقبت های شخصی در این زمینه مهم است.

اگر به همه چیز رفاه / تجمل علاقه واقعی دارید ، اینجا مکان شگفت انگیزی برای شما خواهد بود.

یک مارک بریتانیایی مستقل و بنیانگذار ، آنها در حال حاضر دارای مجموعه ای زیبا و زیبا هستند که در حال رشد است و شامل لوکس های تجاری و دامنه های بسیار سودمندتری است.

شما می توانید بخشی از این رشد باشید.

بیشتر از خانه کار کردن ، شما باید سفر کنید و هر چند هفته 2 روز را در محل (با اقامت یک شبه) بگذرانید تا کار مشترک بتواند به حداکثر برسد و فرهنگ تیم شکوفا شود.

بنابراین ، اگر تجربه مربوط به بخش زیبایی ، ویژگی های شخصی و طرز فکر مناسب را دارید ، لطفاً CV خود را برای من ارسال کنید و صحبت کنیم.

علی رفل ، مشاور اصلی – بهداشت و زیبایی در VPS ها. لطفا CosBus را در درخواست خود نقل قول کنید: [email protected]

متأسفانه به دلیل تعداد زیادی از برنامه هایی که در حال حاضر دریافت می کنیم ، فقط در 5 کار با نامزدهای موفق تماس گرفته می شود. ممنونم از اینکه درک می کنید.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>