مدیر فنی – مستقر در خانه – 45000 پوند به علاوه مزایا

این نقش کلیدی است که هم از بازاریابی و هم از همکاران تجاری پشتیبانی می کند تا اعتبار فنی ، پشتیبانی یا توصیه های مربوطه را ارائه دهد

رشد پدیده منجر به ایجاد این فرصت ویژه مدیر فنی مستقل در مشتری با نام تجاری لوکس زیبایی ما شده است.

گزارش به مدیر محصول شما در اطمینان از سازگاری 100٪ محصولات در بازار در کل مناطق و از جمله فرمول بندی ، ادعاها ، کپی بازاریابی و بسته بندی نقش مهمی خواهید داشت.

این نقش کلیدی است که هم از بازاریابی و هم از همکاران تجاری پشتیبانی می کند تا اعتبار فنی ، پشتیبانی یا توصیه های مربوطه را ارائه دهند.

مهارت های مورد نیاز ما:

  • شما باید درک کاملی از مقررات جهانی و انطباق با مواد آرایشی و بهداشتی و خانگی به ویژه با موضوعات مهم ایالات متحده ، اروپا و شرق دور داشته باشید.
  • درک درستی از مواد و محدودیت های خطرناک داشته باشید
  • تجزیه و تحلیل ریسک برای ادعاها و کپی کردن
  • مهارت های ارتباطی قوی برای اینکه بتوانید با اطمینان چالش کنید
  • توانایی کار با سرعت
  • قابلیت مدیریت پروژه عالی

از نظر دقت کافی و بهبود فرایندها و سیستم ها و همچنین مسئولیت های روزمره ، کارهای زیادی وجود دارد.

یک فرد پرانرژی و مثبت واقعاً به خوبی در این تجارت جاه طلبانه و کارآفرینانه جای خواهد گرفت. قادر به ارائه یک رویکرد مشورتی برای هدایت م colleaguesثر همکاران ، تأمین کنندگان و سهامداران ارشد است.

فقط داوطلبانی از زمینه لوازم آرایشی فنی مورد توجه قرار خواهند گرفت و متقاضیان به احتمال زیاد دارای صلاحیت مناسب در علوم آرایشی هستند.

کار در خانه در حال حاضر یک امر عادی است اما هنگام بازگشت به تنظیمات عادی کار باید از سفر به شمال و کار در محل کار هر سه هفته یا حدود آن ، با اقامت 1 یا 2 شب که کاملاً هزینه می شود ، خوشحال باشید. .

در عوض ، این یک فرصت شگفت انگیز است که واقعاً می توانید نقش خود و نقش خود را بگذارید. راهنمایی آنها از طریق گسترش بیشتر مهیج هم در بازار و هم در بازارهای جدید.

این یک ساختار مسطح است اما با ادامه رشد نام تجاری ، تیم مطمئناً فرصت شغلی شخصی را نیز در دستور کار خواهد داشت.

اگر از صدای این موقعیت هیجان زده اید و تجربه ، دانش و صلاحیت لازم را دارید ، لطفاً CV خود را بدون تاخیر برای علی رفل ، مشاور اصلی – بخش بهداشت و زیبایی در VPss ارسال کنید: [email protected] به نقل از CosBus در برنامه شما

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>