مدیر فنی – لوازم آرایشی – کامبریا – 40-50،000 پوند (AE1539)

مسئولیت قانونگذاری ، آزمایش ایمنی و رعایت قوانین آرایشی را بر عهده داشته باشید

شما یک شیمی دان فصلی هستید که حداقل پنج سال تجربه حرفه ای در آزمایشگاه دارید و پروژه ها را از مفهوم تا تولید مدیریت می کنید. زمینه تخصص شما در زمینه مراقبت شخصی به طور ایده آل شامل لوازم آرایشی رنگی ، مراقبت از پوست ، نظافت آقایان یا حتی مراقبت از حیوانات خانگی است. شما برای مارک های شناخته شده و / یا برچسب خصوصی فرموله کرده اید.

با پیوستن به یک شرکت جاه طلب و در حال گسترش که در داخل سایت تولید و تولید می کنند ، آزادی کامل خلاقیت در فرمولاسیون ، گسترش و توسعه محصولات آرایشی جدید رنگ ، مراقبت از مو ، مراقبت از پوست و نظافت مردانه خواهید داشت.

با سابقه خود در صنعت لوازم آرایشی ، شما درک خوبی از بازار جهانی ، از جمله FDA ، CPNP و اطلاعات لیست INCI دارید ، و می دانید که از کجا مواد لازم را در سراسر جهان تهیه کنید ، ایجاد روابط با تامین کنندگان و به روز نگه داشتن آخرین اطلاعات روندها

علاوه بر کار فرمول سازی خلاق ، شما مسئول قانونگذاری ، آزمایش ایمنی و انطباق با قوانین آرایشی خواهید بود.

با استفاده از تجربه و بهترین روش خود ، كنترل های كیفیت جدیدی را برای مواردی كه وارد محوطه و در طی فرآیند تولید و پر کردن عمده می شوند ، تنظیم و مدیریت می كنید.

این شرکت می تواند انعطاف پذیری ارائه دهد و فرصت هایی را برای موقعیت پاره وقت برای کاندیدای مناسب با تجربه و تخصص مناسب در نظر بگیرد. شما باید تجربه یا تمایل به مدیریت یک تیم کوچک را داشته باشید.

این یک نقش سریع و سریع است و برای شخصی مناسب است که می تواند سریع و هوشمند کار کند ، برای تحقق آن سریعاً با تغییر روندها و تقاضای مصرف کننده سازگار شود.

این یک فرصت خارق العاده است که در آن شما واقعاً می توانید در یک تیم خلاق و پویا با پاداش زندگی در یک منطقه واقعا خیره کننده از کشور بدرخشید.

CV خود را به آدرس [email protected] ایمیل کنید یا با ما تماس بگیرید:
هایدی بانیستر 01183 778 393/07747 792 272 / [email protected]
آنا فیلیپا کالادو 07792 958 152 / [email protected]
جوزف بانیستر 07393 818 620 / [email protected]

شرکت های برجسته

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>