مدیر فنی (عطر) – قاهره – 40،000 پوند

بسته اعزامی شامل حقوق ، محل اقامت ، ماشین

ایا داری یک شور برای پدید آوردن الهام بخش عطرها؟

آیا به دنبال یک چالش هیجان انگیز برای پیشرفت شخصی و شغلی خود هستید؟

شما یک دانشمند ارشد ، R&D یا مدیر فنی کار در یک بین الملل خانه عطر و به دنبال چالش جدیدی هستید که بتوانید واقعاً تغییر ایجاد کنید.

شما تجربه کار در چندین دسته از جمله را دارید مراقبت شخصی ، مراقبت از هوا ، لباسشویی ، عطر خانگی یا عالی. با استفاده از تخصص فنی ، جدیدترین ترکیبات و فناوری های شما برای ارائه خط لوله ابتکاری رایحه ، پایه و محصول نهایی.

شما در کار با مواد اولیه شگفت انگیز برای تهیه کتابخانه ای از نمونه ها و فرمول بندی ها تجربه دارید.

تخصص فنی شما درجه یک است و شما از توسعه برنامه هایی برای پشتیبانی از خطوط تولید جدید و موجود و ارائه خدمات لذت می برید راهنمایی خلاق و رهبری به تیم عطاری ها ، شیمی دان ها و ارزیابان.

شما هستید از نظر تجاری و می خواهید به یک شرکت تاسیس شده بپیوندید خانه عطر تا تجربه خود را با ایجاد و تطبیق طیف گسترده ای از رایحه ها به واقع بیشتر کنید هیجان زده کردن مشتریان و مارک های جهانی شما.

این یک فرصت بی نظیر برای کار در است تیم متنوع از خلاق افراد ، و انعطاف پذیری برای کار در خانه و یا نقل مکان به یک جامعه پرجمعیت و بزرگ مهاجران در پر جنب و جوش و هیجان انگیز کشور ، پر از تاریخ.

CV خود را به آدرس [email protected] ایمیل کنید یا با ما تماس بگیرید:
هایدی بانیستر 01183 778 393/07747 792 272 / [email protected]
آنا فیلیپا کالادو 07792 958 152 / [email protected]
جوزف بانیستر 07393 818 620 / [email protected]

شرکت های برجسته

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>