مدیر فنی رایحه – قاهره ، مصر – بسته اعزامی شامل حقوق ، محل اقامت ، اتومبیل (AE1668)

یک فرصت بی نظیر برای کار در یک تیم متنوع از افراد خلاق

آیا علاقه ای به ایجاد رایحه های الهام بخش دارید؟

آیا به دنبال یک چالش هیجان انگیز برای پیشرفت شخصی و شغلی خود هستید؟

شما یک دانشمند ارشد ، تحقیق و توسعه یا مدیر فنی هستید که در یک خانه معطر بین المللی کار می کنید و به دنبال یک چالش جدید هستید که بتوانید واقعاً تغییر ایجاد کنید.

شما تجربه کار در چندین دسته از جمله مراقبت شخصی ، مراقبت از هوا ، لباسشویی ، خانگی یا عطر خوب را دارید. با استفاده از تخصص فنی ، جدیدترین مواد و فن آوری ها برای ارائه خط لوله ابتکاری رایحه ، پایه و محصول نهایی.

شما در کار با مواد اولیه شگفت انگیز برای تهیه کتابخانه ای از نمونه ها و فرمولاسیون ها تجربه دارید.

تخصص فنی شما درجه یک است و شما از توسعه برنامه هایی برای پشتیبانی از خطوط تولید جدید و موجود و ارائه راهنمایی و رهبری خلاق به تیم عطاری ها ، شیمی دانان و ارزیابان لذت می برید.

شما از نظر تجاری فکر می کنید و می خواهید برای ایجاد تجربه بیشتر با ایجاد و تطبیق طیف گسترده ای از رایحه ها ، به یک Fragrance House تاسیس شده بپیوندید تا مشتریان و مارک های جهانی خود را واقعاً هیجان زده کنید.

این یک فرصت منحصر به فرد برای کار در تیم متنوعی از افراد خلاق و انعطاف پذیری برای کار در خانه یا کوچ در یک جامعه پرجمعیت و بزرگ مهاجران در کشوری پر جنب و جوش و پر از تاریخ است.

اگر این مسئله شما را به هیجان آورد ، امروز اقدام کنید.

CV خود را به آدرس [email protected] ایمیل کنید یا با ما تماس بگیرید:
هایدی بانیستر 01183 778 393/07747 792 272 / [email protected]
آنا فیلیپا کالادو 07792 958 152 / [email protected]
جوزف بانیستر 07393 818 620 / [email protected]

شرکت های برجسته

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>