مدیر فروش و عملیات – مارک حمام مجلل – مستقر در منزل – تا 25000 پوند

از همکاران پشتیبانی در Sales هرگز لحظه کسل کننده ای در این نقش شلوغ و متنوع نخواهید داشت

آیا شما یک مدیر بلند پرواز هستید که تجربه کار در زیبایی های لوکس اعم از عطر ، حمام و بدن ، مراقبت از پوست ، عطر خانگی یا شاید حتی بخش شیرینی سازی لوکس را دارید؟

مشتری من یک مارک بدن و بدن واقعاً زیبا در بریتانیا است که بنیانگذار آن در راس آنهاست. در آنجا تجارت در سراسر کانال دیجیتال شکوفا شده است و با هتل ها و کانال های خرده فروشی آنها که دوباره در خط هستند این نقش جدید و جالب ایجاد شده است.

از همکاران پشتیبانی در Sales هرگز لحظه کسل کننده ای در این نقش شلوغ و متنوع نخواهید داشت.

مسئولیت های شما شامل استفاده از مهارت های جذاب تلفن برای تحقیق در مورد چشم اندازهای جدید کسب و کار خواهد بود. با توجه به فعالیت مراقبت از مشتری ، با مشتریان خرده فروشی لوکس موجود (مانند Harrods ، Selfridges ، Fortnum & Mason به نام چند هتل و همچنین انواع مختلف هتل های لوکس کوچک مستقل و بزرگ) ارتباط برقرار کنید. تولید پست الکترونیکی؛ مدیریت سوالات فروش؛ تهیه انواع گزارشات مربوط به فروش ، هزینه ، سفارش و غیره. حفظ پایگاه داده مشتری و همچنین حضور و شرکت در رویدادهای فروش در کنار اعضای تیم خود با امکان ملاقات حضوری با مشتریان جدید!

مهارت در MS Word ، Excel ، PowerPoint و Outlook ضروری است.

با ادامه رشد نام تجاری ، توسعه شغلی نیز در دستور کار قرار دارد و گام منطقی برای این نقش ، ایجاد یک نقش مدیر اجرایی فروش با ایجاد تجربه خوب از نام تجاری و بخش است.

در خانه کار کردن تمام تجهیزات لازم برای انجام کار خود را در اختیار شما قرار می دهد. انعطاف پذیری برای شرکت در جلسات در لندن ضروری خواهد بود ، بنابراین مکان خانه احتمالاً در اطراف منطقه M25 واقع شده است تا لندن به راحتی در دسترس باشد.

بنابراین ، اگر از این فرصت شغلی بزرگ شگفت زده شده اید ، لطفاً CV خود را برای اطمینان از جزئیات مهارت های مربوط به تجربه خود برای من ارسال کنید.

[email protected] به نقل از CosBus در برنامه شما.

لطفاً توجه داشته باشید که به دلیل حجم زیادی از برنامه های دریافتی ، تنها 5 روز کاری با نامزدهای موفق تماس خواهیم گرفت. ممنونم از اینکه درک می کنید.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>