مدیر فروش فنی – مستقر در انگلستان یا اروپا در خانه – 60،000 تا 70،000 پوند

شما مفاهیم ، استراتژی ها و برنامه های بلند مدت برای رشد ، شناسایی فرصت های جدید تجاری و توسعه روابط مشتری را توسعه خواهید داد

آیا شما علاقه مند هستید؟ لوازم آرایشی ، VMS ، سلامت و سلامتی و نوآوری و جدیدترین آنها را به روز کنید روندها و فن آوری های بازار؟

آیا شما یک …. هستی شبکه طبیعی و سازنده رابطه؟

پیوستن به این پیشگام و بسیار نوآورانه ماده اصلی شرکت ، شما مسئول فروش ساختمان در اروپا و انگلیس خواهید بود. پیشرفت خواهید کرد مفاهیم، استراتژی ها و برنامه های بلند مدت برای رشد، شناسایی فرصت های جدید تجاری و توسعه روابط مشتری و مشارکت هایی که محصولات آرایشی ، بهداشتی و خوبی را ارائه می دهند.

با سابقه اثبات شده در مواد خام و عناصر حراجی و علاقه به فن آوری های پیشگامانه ، شما از اهرم خود استفاده خواهید کرد مخاطب و از تجربه خود برای باز کردن استفاده کنید حسابهای جدید و مدیریت کنید روابط با مارک های لوازم آرایشی و تغذیه ای و تولید کنندگان در کل اروپا و بریتانیا.

شما قادر به ایجاد ارتباط با تیم های فنی و تحقیق و توسعه و همچنین خرید برای برجسته کردن نقاط قوت نمونه کارهای اصلی ما ، مذاکره در مورد قراردادها و پشتیبانی تحقیق و توسعه هستید.

حداقل 5 سال تجربه فروش و بازاریابی مواد تشکیل دهنده B2B برای این نقش ضروری است.

اگر می خواهید از کار خود استفاده کنید دانش و علاقه برای افزایش کسب و کار جدید اعمال می شود امروز.

CV خود را به آدرس [email protected] ایمیل کنید یا با ما تماس بگیرید:
هایدی بانیستر 01183 778 393/07747 792 272 / [email protected]
آنا فیلیپا کالادو 07792 958 152 / [email protected]
جوزف بانیستر 07393 818 620 / [email protected]

شرکت های برجسته

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>