مدیر فروش بین المللی – Masstige Beauty – منچستر / WFH – 60-65،000 پوند + پاداش

توسط مدیر داخلی ، پردازش سفارش و حمل و نقل پشتیبانی می شود و شما در بین شرکای توزیع موجود کار خواهید کرد

شما با مارک های زیبایی در بازارهای بین المللی تاسیس خواهید شد و به یک عطر زیبا ، عطر و حمام و مارک مراقبت از بدن ملحق خواهید شد و به یک جفت چشم تازه در مناطق مهم خارج از انگلیس و اروپا می پردازید.

توسط سرپرست داخلی ، پردازش سفارش و حمل و نقل پشتیبانی می شود و شما در بین شرکای توزیع موجود کار خواهید کرد ، پشتیبانی و به حداکثر رساندن عملکرد آنها ، بررسی روابط شریک موجود و انتخاب و ارزیابی فرصت های شراکت جدید.

مناطق موفق و مستقر در سراسر این کشور وجود دارد روسیه ، عربستان سعودی و هنگ کنگ بنابراین تجربه این بازارها ارزش زیادی به همراه خواهد داشت اما منطقه مسئولیت شما همه چیز خارج از انگلیس و اروپا خواهد بود ، بنابراین کارهای زیادی برای انجام وجود دارد!

اگر می توانید این تجربه را به ارمغان بیاورید و انگیزه خود انگیزشی و ایجاد یک تجارت عالی را داشته باشید ، ما می توانیم یک مارک تجاری ، تجاری و تیم عالی برای پیوستن به شما ارائه دهیم.

اگر این فرصت توجه شما را به خود جلب کرده است و از پس زمینه و تجربه مناسبی برخوردار هستید ، لطفاً مشخصات خود را برای پاسخ سریع و حرفه ای به Nigel Venables در VPss ارسال کنید. [email protected] 01473 685588.

لطفا CosBus را در برنامه خود نقل قول کنید.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>