مدیر عامل شرکت Ulta Beauty مری دیلون کنار می رود

رهبر سابق قبل از اینکه خرده فروش لوازم آرایشی را برای همیشه ترک کند ، به مدت یک سال هیئت مدیره تجارت را هدایت می کند

بزرگترین خرده فروش زیبایی ایالات متحده Ulta Beauty رهبری مدیر عامل شرکت مری دیلون را که تصمیم گرفته در ماه ژوئن از تجارت دور شود ، از دست داده است.

رئیس جمهور دیو كیمبل جانشین وی خواهد بود و انتظار می رود برای كرسی هیئت مدیره معرفی شود.

دیلون علی رغم خروج از سکان هدایت اولتا ، به کرسی اجرایی هیئت مدیره منتقل خواهد شد ، که این مسئولیت را از رابرت دی رومودال برعهده می گیرد ، که پس از سه سال در سمت کرسی و در مجموع 17 سال خدمت از هیئت مدیره بازنشسته می شود.

رئیس سابق بازاریابی جهانی در زنجیره فست فود مک دونالد در هشت سال گذشته کاپیتان کشتی اولتا بوده و گفته است که زمان او با خرده فروش “یک لذت واقعی” بوده است.

وی افزود: “افتخار حرفه من این بوده است که در هشت سال گذشته هدایت خانواده زیبایی Ulta را بر عهده داشته باشم و یک لذت واقعی است که روزانه از همکاران اختصاصی و مهمانان دوستدار زیبایی ما الهام گرفته ام.

“استراتژی ها ، فرهنگ و نوآوری های مداوم ما مدل کسب و کار ما را تقویت کرده است ، اطمینان حاصل شود که ما برای ادامه هدایت صنعت از موقعیت خوبی برخوردار هستیم.”

دیلون در توسعه رشد تجارت خرده فروش زیبایی نقش مهمی داشت ، ناوگان فروشگاه های خود را دو برابر کرد و حضور تجارت الکترونیکی خود را به میزان قابل توجهی افزایش داد.

زیر نظر او ، خرده فروش از نظر شفافیت و ابتکارات بازیافت به عنوان الگویی نمونه عمل کرده است.

در اوایل ماه جاری ، این مارک به اولین خرده فروشی تبدیل شد که با شرکت بازیافت Loop یک پلتفرم خرید اختصاصی راه اندازی کرده و به مشتریان این امکان را می دهد تا بسته بندی زیبایی را که می تواند توسط برند دوباره پر شود و دوباره استفاده کند ، خریداری کنند.

در همین حال ، مدل Conscious Beauty آن مارک های زیر پنج ستون را تأیید می کند: مواد “تمیز” ، بدون ظلم ، وگان ، بسته بندی پایدار و تأثیر مثبت ، برای کمک به مشتریان در تصمیم گیری آگاهانه تر هنگام خرید زیبایی.

كیمبل افزود كه از دنبال كردن دیلون به عنوان مدیرعامل بعدی اولتا بسیار فروتن است.

“ما به بنیادی که وی بنا نهاده است ادامه خواهیم داد تا اطمینان حاصل شود که Ulta Beauty مقصدی است که در آن هر مهمان احساس خوش آمد گویی می کند و هر همکار می تواند حرفه ای راضی داشته باشد.”

مدیر عامل فروشگاه اولتا ، Kecia Steelman ، نیز به عنوان مدیر عامل ارتقا یافته است.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>