مدیر حساب کلیدی – مستقر در خانه ، انگلیس – 40-50،000 پوند (AE1709)

شما باید یک اشتیاق واقعی به صنعت زیبایی داشته باشید ، یک بازیکن تیمی هستید که می تواند روابط قوی با مشتری ایجاد کند

آیا سابقه چشمگیر و قابل قبولی در فروش بسته بندی و توسعه تجارت در صنعت لوازم آرایشی ، زیبایی یا سایر کالاهای مصرفی لوکس دارید؟

نوآوری و خلاقیت یک قاعده است و نه یک استثنا. خدمات مشتری كلیدی برای ایجاد روابط عالی است ، به شما این امکان را می دهد كه مفاهیم و ایده هایی را ارائه دهید و رشد قوی را برای مارك های خود پیش بینی كنید.

شما استراتژی ها و اهداف خود را تعیین خواهید کرد و با حساب های موجود و همچنین توسعه تجارت جدید کار خواهید کرد. با نقش بسیار مشابه کار ، از کار با مارک های جدید indie و تولیدکنندگان عمده لوازم آرایشی راحت هستید.

شما باید اشتیاق واقعی به صنعت زیبایی داشته باشید ، یک بازیکن تیمی هستید که می تواند با مشتری ارتباطات قوی برقرار کند ، و رویکرد شما را متناسب با مشتری منفرد و همچنین شناسایی ، هدف گذاری و برنده شدن تجارت جدید سازگار است.

شما باید جنبه های فنی بسته بندی را درک کنید و بتوانید با کارخانه های ما همکاری کنید تا ایده های جدیدی را بر اساس تحقیقات بازار توسعه دهید و برای نیازهای مشتری خود راه حل پیدا کنید. شما چرخه فروش را از برنامه ریزی پروژه تا سفارشات اول و بعدی مدیریت خواهید کرد.

مهارت شما در خرد کردن تعداد شما بودجه های فروش را مدیریت کرده و سودآوری سفارشات خود را افزایش می دهید.

شما با سفر هفتگی به دفتر SE انگلستان و سفر گسترده به مشتریان انگلیس و حضور در نمایشگاههای جهانی ، از خانه مستقر خواهید شد. اگر فکر می کنید بسته درستی هستید امروز اقدام کنید!

CV خود را به آدرس [email protected] ایمیل کنید یا با ما تماس بگیرید:
هایدی بانیستر 01183 778 393/07747 792 272 / [email protected]
آنا فیلیپا کالادو 07792 958 152 / [email protected]
جوزف بانیستر 07393 818 620 / [email protected]

شرکت های برجسته

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>