مدیر حساب ملی – مستقر در لندن / خانه – 50-55،000 پوند (AE1701)

در حالیکه از نزدیک اعداد را زیر نظر دارید ، روابط تجاری طولانی مدت ایجاد کنید

آیا شما به عنوان یک مدیر حساب ملی یا کلیدی در بازار زیبایی ، داروخانه یا FMCG تجربه فروش بهترین مواد غذایی و خرده فروشی های خیابانی در انگلیس را دارید؟

آیا می توانید روابط تجاری طولانی مدت ایجاد کنید در حالی که دقیقاً اعداد را زیر نظر دارید؟

با داشتن شخصیت سرسخت خود ، بودجه و رشد سود را در اختیار شما قرار می دهید ، در حالی که برنامه های تجاری مشترک عملیاتی و استراتژیک را با مشتریان خود توسعه می دهید.

شما با شناسایی زمینه های رشد سودآور ، استراتژی بلند مدت را ایجاد خواهید کرد. شما یک مذاکره کننده سخت برای اطمینان از دستیابی به اهداف بلند پروازانه ، حاشیه سود و سود هستید.

شما مالکیت P&L را از فروش خرده فروشی برای فروش در اختیار خواهید گرفت ، در حالی که به اهداف خود در هر خرده فروش دست می یابید و از آن فراتر می روید.

دانش تجاری از بازار انگلیس برای این نقش ضروری است.

شما به عنوان یک NAM مجرب که با برترین خرده فروشان لوازم آرایشی هم از طریق فروشگاه و هم از طریق اینترنت کار می کنید ، می دانید که مشتری ها به دنبال چه هستند و رقبای شما چه می کنند. این دانش در پیش بینی دقیق حجم ، فروش و سرمایه گذاری با تمرکز روشن بر تجارت پایه و مدیریت رشد حیاتی خواهد بود.

این یک نقش خارق العاده برای یک دستگاه خردکن شماره واقعی با روحیه کارآفرینی و تمایل به موفقیت است.

CV خود را به آدرس [email protected] ایمیل کنید یا با ما تماس بگیرید:
هایدی بانیستر 01183 778 393/07747 792 272 / [email protected]
آنا فیلیپا کالادو 07792 958 152 / [email protected]
جوزف بانیستر 07393 818 620 / [email protected]

شرکت های برجسته

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>