مدیر حساب – مراقبت شخصی – مستقر در خانه ، انگلیس – 40-45،000 پوند (AE1741)

برای مدیریت و توسعه روابط در بین مارک های لوازم آرایشی و بهداشتی و شخصی به یک توزیع کننده پیشرو مواد اولیه بپیوندید

آیا شما یک مدیر حساب با سابقه مواد مراقبت شخصی هستید یا یک دانشمند آرایشی و بهداشتی با تجربه با ذکاوت تجاری شدید؟ آیا شناخت خوبی از بازار مراقبت شخصی انگلیس دارید؟

این یک فرصت هیجان انگیز برای پیوستن به یک توزیع کننده پیشرو مواد اولیه برای مدیریت و توسعه روابط بین مارک های لوازم آرایشی و بهداشتی و بهداشتی و تولیدکنندگان برای دستیابی به اهداف فروش مورد توافق است.

با داشتن مدرک شیمی یا موضوع علمی مرتبط ، یا تجربه ثابت شده در بخش شیمی و دانش فرمولاسیون لوازم آرایشی ، خدمات عالی مشتری را به طیف گسترده ای از مشتریان ارائه خواهید داد.

این نقش مستقر در خانه است اما برای ملاقات با مشتری نیاز به سفر منظم دارد.

با استفاده از قدرت فروش و مهارتهای ارتباطی عالی ، حسابهای خود را مدیریت و رشد می دهید ، به سالات فنی و تجاری مشتریان پاسخ می دهید و در مورد قیمت ها مذاکره می کنید.

به عنوان یک شبکه طبیعی ، شما در نمایشگاه ها شرکت می کنید ، شبکه سازی می کنید و اطلاعات بازار را جمع آوری می کنید و همچنین با سایر حوزه های تجاری همکاری می کنید.

اگر حرفه ای با انگیزه و نتیجه گرا هستید و به دنبال چالشی جدید هستید ، امروز اقدام کنید!

CV خود را به [email protected] ایمیل کنید یا با ما تماس بگیرید:
هایدی بانیستر 01183 778 393/07747 792 272 / [email protected]
آنا فیلیپا کالادو 07792 958 152 / [email protected]
جوزف بانیستر 07393 818 620 / [email protected]

شرکت های برجسته

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>