مدیر حساب خرده فروشی – مستقر در خانه – 25،000 تا 35،000 £ DOE

توسعه روابط با سهامداران اصلی ، بارگیری فرم های خط جدید و مدیریت تحقق و پردازش سفارشات

این یک فرصت فوق العاده هیجان انگیز برای یک فارغ التحصیل مشتاق است که می خواهد مسئولیت های گسترده تری را به عهده بگیرد و از استراتژی تجاری پشتیبانی کند در حالی که تجربه بزرگی را کسب می کند همه خرده فروشان عمده خیابان های بزرگ و مواد غذایی.

با پیوستن به یک مارک کوچک زیبایی طبیعی و تاسیس ، نقش شما توسعه روابط با ذینفعان اصلی ، بارگیری فرم های خط جدید و مدیریت تحقق و پردازش سفارشات در سراسر پیش بینی و تقاضای نظارت بر زنجیره تامین ، به ویژه در مورد کمپین های تبلیغاتی است.

شما فارغ التحصیل خواهید شد ، ایده آل با مدرک سوگیری در کسب و کار و تجربه اولیه را در یک مارک FMCG کسب کرده اید و می خواهید به یک شرکت و تجارت کوچک بپیوندید و از بنیانگذار و استراتژیست خرده فروشی در ارائه رشد مثبت کسب و کار حمایت کنید.

مهم این است که این نقش در خانه با ارتباطات عالی تیمی تنظیم شده است ، شما به توانایی های خود برای کار در خانه اطمینان خواهید داشت و می پرسید چه زمانی پشتیبانی لازم است تا به شما امکان برتری و تأثیر واقعی را بدهید و رشد و توسعه شخصی خود را در داخل ادامه دهید. کسب و کار.

این مارک دارای یک داستان شگفت انگیز ، یک طیف وسیعی از محصولات زیبا و یک تیم کوچک باتجربه است که به خوبی کار می کنند و برای آینده بلند پرواز هستند ، بنابراین شما نقشی اساسی در این موفقیت خواهید داشت.

اگر این فرصت توجه شما را به خود جلب کرده است و زمینه و تجربه مناسبی دارید ، لطفاً مشخصات خود را برای پاسخ سریع و حرفه ای به Nigel Venables در VPss ارسال کنید. [email protected] 01473 685588.

لطفا CosBus را در برنامه خود نقل قول کنید.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>