مدیر توسعه محصول و تحویل پروژه – East Anglia Suffolk / Norfolk – 30-35،000 پوند

به تیمی کوچک ، شلوغ و موثر بپیوندید و در مارک های مراقبت شخصی ، مراقبت از پوست و مو فعالیت کنید

ما به دنبال یک مدیر تحویل پروژه باتجربه هستیم تا بتواند در چندین بازار محصولات جهانی ، عمدتا ایالات متحده کار کند و بتواند پروژه های مسیر حیاتی تا تحویل را بسازد و مدیریت کند.

کاندیدای ایده آل ما می توانست در صنعت زیبایی کار کند ، احتمالاً در یک شریک تولیدی باشد اما اگر در گروه FMCG گسترده تری باشید ، توسعه محصول قابل انتقال و تجربه تحویل پروژه در نظر گرفته می شود.

شما به یک تیم کوچک ، شلوغ و موثر خواهید پیوست و در سراسر مراقبت های شخصی ، مارک های مراقبت از پوست و مو با مسئولیت تأمین و هزینه ، کار هنری و کپی کردن ، ادعاهای قانونی و برچسب گذاری در کل چرخه عمر توسعه فعالیت خواهید کرد.

اگر از نظم ، اعتماد به نفس بالایی برخوردار باشید و بتوانید در تحقق امور تأثیرگذار باشید ، می توانید در یک تیم شغلی و مشغول یک نقش کلیدی باشید.

اگر این فرصت توجه شما را به خود جلب کرده است و از پس زمینه و تجربه مناسبی برخوردار هستید ، لطفاً مشخصات خود را برای پاسخ سریع و حرفه ای به Nigel Venables در VPss ارسال کنید. [email protected] 01473 685588.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>