مدیر توسعه محصول – زیبایی طبیعی – مستقر در خانه – حدود 40،000 پوند

تجربه تولید محصولات زیبایی را از درون یک مارک تجاری یا یک تولید کننده نشان دهید

ما به دنبال جذب یک مدیر توسعه محصول کاملا سازمان یافته و موفق برای مالکیت چندین پروژه محصول NPD و EPD در نقشی تازه ایجاد شده هستیم که تجارت و نام تجاری در حال رشد است.

شما قادر خواهید بود که تجربه تولید محصولات زیبایی را از درون یک مارک تجاری یا یک تولید کننده نشان دهید تا از پیچیدگی ها و چالش ها مطلع شوید و بتوانید شرکای تولید ، تحقیق و توسعه ، چاپگرها و سایر شرکای شخص ثالث را از طریق راه اندازی مدیریت کنید.

این تجارت به موفقیت خود با تمام تیم مستقر در خانه ادامه داده است ، بنابراین ما می توانیم انعطاف پذیری واقعی برای کار در خانه و ارتباط و پشتیبانی از طریق تماس و ارتباط منظم را ارائه دهیم.

این مارک دارای یک داستان شگفت انگیز ، یک طیف وسیعی از محصولات زیبا و یک تیم کوچک باتجربه است که به خوبی کار می کنند و برای آینده بلند پرواز هستند ، بنابراین شما نقشی اساسی در این موفقیت خواهید داشت.

اگر این فرصت توجه شما را به خود جلب کرده است و زمینه و تجربه مناسبی دارید ، لطفاً مشخصات خود را برای پاسخ سریع و حرفه ای به Nigel Venables در VPss ارسال کنید. [email protected] 01473 685588.

لطفا CosBus را در برنامه خود نقل قول کنید.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>