مدیر برند و ارتباطات – لندن – 40-50،000 پوند (AE1721)

برنامه های تأثیرگذار و محتوای برند را هدایت و اجرا کنید

آیا شما در زمینه مدیریت ارشد برند و ارتباطات در صنعت زیبایی تجربه دارید؟

این یک فرصت هیجان انگیز برای یک فرد با انگیزه و با تجربه مدیریت نام تجاری عالی است که به یک شرکت مشهور در خلاقیت و استعداد هنری خود ملحق شود ، و نقشی اساسی در تحقق اهداف بلند پروازانه دارد.

با مسئولیت توسعه و اجرای استراتژی ارتباطات تجاری ، شما با نام تجاری ، تیم های دیجیتال و بازار برای ایجاد آگاهی و جذابیت در میان کسانی که عاشق آرایش ، رنگ چهره و بدن هستند ، همکاری نزدیک خواهید داشت.

شما محتوای نام تجاری و برنامه های تأثیرگذار را هدایت و اجرا خواهید کرد ، و تقویم تحریریه را کنترل خواهید کرد ، و باعث ایجاد محتوای مرتبط و جذاب خواهید شد. شما باید اعتماد به نفس داشته باشید و در استفاده تاکتیکی از سیستم عامل های دیجیتال مانند اینستاگرام ، TikTok ، YouTube و Pinterest کاملاً مسلط باشید.

شما از مهارت های خلاقانه بازاریابی خود برای تولید کمپین های چند کاناله با هدف مخاطبان متنوع در هر سنی و جمعیتی استفاده خواهید کرد ، که نشان دهنده استفاده اصلی برند برای رویدادها و مناسبت ها مانند مهمانی های کودکانه ، جشنواره ها و جشنواره های ورزشی و رویدادهای برجسته مانند پراید است.

تجربه و علاقه شما به بازار زیبایی بدین معناست که شما همیشه به روند بازار ، بازارهای مصرف کننده منابع و فعالیت های رقبا برای شناسایی فرصت ها به صورت ملی و بین المللی نگاه می کنید.

کار با تیم های داخلی چند کاره ، شما به مهارت های ارتباطی و ارائه مختصر خود متکی خواهید بود تا سهم قابل توجهی در فرآیندهای استاندارد کسب و کار داشته باشید.

این فرصتی خارق العاده برای پیوستن به این شرکت نوآور است که در آن پاداش سخت کوشی و رهبری شما خواهد آمد.

برای گرفتن این شغل به مدرک بازاریابی یا انگلیسی نیاز دارید.

CV خود را به آدرس [email protected] ایمیل کنید یا با ما تماس بگیرید:
هایدی بانیستر 01183 778 393/07747 792 272 / [email protected]
آنا فیلیپا کالادو 07792 958 152 / [email protected]
جوزف بانیستر 07393 818 620 / [email protected]

شرکت های برجسته

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>