مدیر برند – مراقبت از پوست – Hertfordshire – 40-50،000 پوند (AE1765)

آیا می توانید لهستانی صحبت کنید ، به زبان لهستانی مسلط باشید؟

آیا شما یک مدیر با تجربه در صنعت زیبایی یا تجمل هستید؟

این یک فرصت هیجان انگیز برای یک فرد با انگیزه و با تجربه مدیریت نام تجاری خوب برای پیوستن به یک مارک آرایشی بهداشتی پوست است که در آن تمرکز خود را بر روی یک ماموریت برای پوست درخشان قرار داده است.

شما با نام تجاری ، تیم های فروش و بازاریابی همکاری نزدیکی خواهید داشت تا آگاهی را جلب کرده و کسانی را که می خواهند با فرمولاسیون های آرایشی و بهداشتی ویژه با استفاده از نمونه کارهای کاملی از فعالیت های تبلیغاتی چند کانال ، به مبارزه با پوست مشکل بپردازند ، جلب کنید.

شما بعنوان یک دستگاه چند منظوره طبیعی اطمینان حاصل خواهید کرد که قفسه ها در مکان های خرده فروشی پر و بی عیب و نقص هستند ، گزارشات موجودی به طور منظم و دقیق اجرا می شوند و شما می توانید تجزیه و تحلیل داده های بازاری بازار را برای ارائه به خرده فروشان خود انجام دهید ، اطمینان حاصل کنید که مارک های شما بیشترین دید و پوشش را در فروشگاه دارند. و بصورت آنلاین

تجربه و اشتیاق شما به بازار زیبایی و تجمل به این معناست که شما همیشه به روند بازار ، بازارهای مصرف کننده منابع و فعالیت های رقبا برای شناسایی فرصت ها به صورت ملی نگاه می کنید.

کار با تیم های داخلی چند منظوره شما به مهارت های مختصر ارتباطات و ارائه خود متکی خواهید بود تا سهم قابل توجهی در فرآیندهای استاندارد کسب و کار داشته باشید.

اگر سرمایه گذاری روی پوستتان برای شما مهم است ، لطفاً همین امروز اقدام کنید.

CV خود را به آدرس [email protected] ایمیل کنید یا با ما تماس بگیرید:
هایدی بانیستر 01183 778 393/07747 792 272 / [email protected]
آنا فیلیپا کالادو 07792 958 152 / [email protected]
جوزف بانیستر 07393 818 620 / [email protected]

شرکت های برجسته

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>