مدیر برند – عطر – Hertfordshire – 40-50،000 پوند (AE1764)

به یک توزیع کننده زیبایی برتر که نمایندگی تعدادی از مارک های عطر و طعم خاص است ، بپیوندید

آیا شما یک مدیر با تجربه در صنعت زیبایی یا تجمل هستید؟

این یک فرصت هیجان انگیز برای یک فرد با انگیزه و با تجربه مدیریت نام تجاری جامع است که با ایفای نقشی اساسی در تحقق اهداف بلند پروازانه ، به یک توزیع کننده زیبایی برتر که نمایندگی تعدادی از مارک های عطر و طعم خوب است ، بپیوندد.

شما با نام تجاری ، تیم های فروش و بازاریابی همکاری نزدیکی خواهید داشت تا آگاهی را به خود جلب کرده و کسانی را که چیزی کمتر از عطر مجلل و با طراحی عالی با استفاده از فعالیت های تبلیغاتی چند کانال دوست ندارند ، جلب کنید.

شما بعنوان یک دستگاه چند منظوره طبیعی اطمینان حاصل خواهید کرد که قفسه ها در مکان های خرده فروشی پر و بی عیب و نقص هستند ، گزارشات موجودی به طور منظم و دقیق اجرا می شوند و شما می توانید تجزیه و تحلیل داده های بازاری بازار را برای ارائه به خرده فروشان انجام دهید تا اطمینان حاصل کنید که مارک ها بیشترین دید و پوشش را در فروشگاه دارند. و بصورت آنلاین

تجربه و اشتیاق شما به بازار زیبایی و تجمل به این معناست که شما همیشه به روند بازار ، بازارهای مصرف کننده منابع و فعالیت های رقبا برای شناسایی فرصت ها به صورت ملی نگاه می کنید.

کار با تیم های داخلی چند منظوره شما به مهارت های مختصر ارتباطات و ارائه خود متکی خواهید بود تا سهم قابل توجهی در فرآیندهای استاندارد کسب و کار داشته باشید.

اگر شما می توانید یک کار مثبت انجام دهید و یک عشق واقعی به عطر دارید ، لطفاً همین امروز اقدام کنید.

CV خود را به آدرس [email protected] ایمیل کنید یا با ما تماس بگیرید:
هایدی بانیستر 01183 778 393/07747 792 272 / [email protected]
آنا فیلیپا کالادو 07792 958 152 / [email protected]
جوزف بانیستر 07393 818 620 / [email protected]

شرکت های برجسته

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>