مدیر بازرگانی – لندن – 60،000 تا 80،000 پوند

با آوردن انگیزه و جاه طلبی خود به این مارک معتبر ، شما یک استراتژی فروش ابتکاری و الهام بخش ایجاد خواهید کرد که از اهداف این شرکت برای بازارهای انگلستان و جهانی پشتیبانی می کند

آیا شما یک مدیر بازرگانی باتجربه و عاشق هستید مراقبت از پوست و کارآفرین رویکرد؟

آیا شما خرده فروشی زیبایی ، استراتژی و تخصص مدیریت مردم را با هدف ایجاد استراتژی های فروش برنده که هم در فروشگاه و هم در نتایج آنلاین ارائه می دهد ، ترکیب می کنید؟

با آوردن انگیزه و جاه طلبی خود را به این مارک محترم ، شما ایجاد یک خلاقانه و الهام بخش استراتژی فروش که شرکت را پشتیبانی می کند اهداف برای بازارهای انگلیس و جهانی.

شما کلیه عملکردهای تجاری از جمله مدیریت و پاسخگو خواهید بود حراجی و بازار یابی و همچنین سایر زمینه های عملیاتی یک کسب و کار کوچک.

یک ارتباط برقرار عالی ، شما با اطمینان و راحتی در ارائه هر موضوعی از اخبار محصول گرفته تا برنامه های فروش و نتایج عملکرد ارائه می دهید.

شما هم در خرده فروشی و هم در فروش آنلاین با تجربه هستید ، یک متخصص هستید مذاکره کننده با یک چشم تجاری قوی ، که در حال پیشرفت رشد می کند جدید روابط، بیش از اهداف فروش و ایجاد مشارکت محکم.

این حیرت انگیز است فرصت برای حمایت از توسعه این نام تجاری indie در حال رشد.

اگر برای چالش آماده هستید امروز اقدام کنید.

CV خود را به آدرس [email protected] ایمیل کنید یا با ما تماس بگیرید:
هایدی بانیستر 01183 778 393/07747 792 272 / [email protected]
آنا فیلیپا کالادو 07792 958 152 / [email protected]
جوزف بانیستر 07393 818 620 / [email protected]

شرکت های برجسته

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>