مدیر بازاریابی مارک تجاری – لنکاوی – تا 40،000 پوند DOE

کار از راه دور برای شروع – منجر به 3 روز در دفتر

با توجه به رشد قابل توجه ، ما به دنبال یک مدیر بازاریابی باتجربه ، استراتژیک و سرسخت هستیم تا به یک برند برجسته در بخش بهداشت طبیعی بپیوندد.

شما نمایندگی و معامله با طیف وسیعی از محصولات برنده جوایز خواهید بود که به شما کمک می کند تا موفقیت ها و موفقیت های بیشتری را در اختیار داشته باشید که در کل برنامه های بلند پروازانه رشد مارک ها نقش دارد.

مسئولیت ها عبارتند از:

  • همکاری نزدیک با رئیس بازاریابی ، پشتیبانی از استراتژی کامل بازاریابی. شامل ، توسعه و استقرار برنامه های سالانه بازار برای همه مارک ها ، برنامه ریزی بودجه و کنترل هزینه
  • طراحی و توسعه بسته بندی در کل نمونه کارها
  • برنامه های رسانه های اجتماعی را توسعه داده و نظارت کنید تا روابط اصلی تأثیرگذار بر مصرف کننده و سفیر را توسعه دهید
  • بازه های زمانی NPD ، همکاری نزدیک با مدیر توسعه محصول در توسعه نوآوری های رو به جلو
  • کار با سهامدار اصلی و توسعه روابط با آن.

به طور ایده آل به دنبال 2-5 سال در یک نقش مشابه ، شما قادر خواهید بود چندین پروژه را اداره کنید و سابقه تحویل نتایج تجاری در صنعت را داشته باشید.

از نظر فنی با داشتن یک نگرش مثبت “می توانم انجام دهم” این یک فرصت عالی با یک مارک تجاری درخشان ، جذاب و آینده نگر است.

اگر احساس می کنید آنچه را که لازم است برآورده می کنید و دوست دارید بیشتر بدانید ، لطفاً تمام CV ها را به James Button @ VPss – [email protected] ارسال کنید.

Cosbus را در مورد برنامه خود نقل قول کنید.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>