مدیر بازاریابی دیجیتال و CRM – مارک عطر Indie – WFH / لندن – حداکثر 40،000 پوند

پیوستن به مشتری مارک عطر مستقل بریتانیایی ما در این زمان جذاب رشد

اکنون مجدداً با یک فرصت شغلی روبرو شدید که همان چیزی است که ما در استخدام “یک سازنده شغل” می گوییم ، این یکی است.

پیوستن به مشتری مارک عطر مستقل بریتانیایی ما در این زمان جذاب رشد ، شانس فوق العاده ای برای عضویت در یک تیم برنده جایزه و عضویت در داستان موفقیت آنها فراهم می کند!

بنیانگذار آنها با داشتن یک معلم واقعی صنعت زیبایی در راس این برند ، بخشی از تجارت و پیشبرد هرگونه خلاقیت و الهام بخشی به تیم و این شرکت عطرآگین و تازه نفس جوان است.

به عنوان بخشی از تیم بازاریابی دیجیتال ، نقش شما وظیفه مراقبت و توسعه کانال های تجارت الکترونیکی و اجرای استراتژی های بازاریابی دیجیتال برای توسعه وب سایت را بر عهده خواهد داشت.

جستجوی پرداخت شده ، اجتماعی ، نمایش ، شرکتهای وابسته و CRM. این یک نقش مهم و عملی است. سرعت سریع است و در یک تیم کوچک عملکرد متقابل مهم است. این نقش مسئولیت اطمینان از اجرای کلیه کانال های دیجیتالی و پشتیبانی پشتیبانی از تجارت آنلاین D2C و همچنین شرکای خرده فروشی جهانی را بر عهده خواهد داشت.

تمرکز ویژه بر کانال های تجارت الکترونیکی انگلستان و ایالات متحده با قابلیت تجزیه و تحلیل در سطح عمیق و بهینه سازی برای هر دو سایت. با داشتن دانش قوی از پلتفرم ، شما باید کاملاً زیرک فن آوری باشید و بتوانید زمین را بزنید! تجربه Google Analytics ، Google AdWords و Shopify مهم است ، مهارت نرم افزار Adobe ایده آل خواهد بود.

کار با فریلنسرها و آژانس های خارجی ، توسعه دهندگان وب ، طراحان گرافیک ، عکاسان و فیلمبرداران برای ایجاد محتوای دیجیتالی منحصر به فرد و جذاب.

شما باید چابک و انعطاف پذیر باشید ، مارک های نوپا هیجان انگیز هستند و از تیم خود نگرش خاصی می طلبند.

در حالت ایده آل ، شما قبلاً تجربه حمایت از فعالیت تجارت الکترونیک در بخش زیبایی یا یک سبک زندگی / مد تجاری کاملاً متمرکز بر محصول را خواهید داشت. اگر فکر می کنید آنچه لازم است را دارید و از دانستن بیشتر هیجان زده هستید ، بدون معطلی برای من اقدام کنید.

CV خود را با تمام مهارتها و تجربیات مربوطه با جزئیات به آدرس: علی رفل – مشاور اصلی – بخش بهداشت و زیبایی در VPss ارسال کنید ، به نقل از CosBus در برنامه شما.

متأسفانه ، به دلیل حجم پاسخ هایی که در حال حاضر دریافت می کنیم ، تنها 5 روز کاری با نامزدهای موفق تماس خواهیم گرفت. ممنونم از اینکه درک می کنید.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>