مدیر بازاریابی دیجیتال و تجارت الکترونیکی – مستقر در خانه – 45000 پوند به علاوه پاداش و مزایای عالی

مهارت ها و تجربه های کلیدی عبارتند از: وب سایت: CRM: تجزیه و تحلیل: بودجه: Shopify: وردپرس

مشتری من ، یک سازنده / صاحب نام تجاری لوکس لوکس در حال رشد است و به دنبال یک گزینه قوی برای پیوستن به تیم خود در قالب یک مدیر باتجربه بازاریابی دیجیتال و eComm است.

کار به عنوان بخشی از یک تیم کاملاً کارآفرین ، احساس شروع کار است و برای فردی چابک مناسب است که می تواند تجارت آنلاین را هم برای شرکت و هم برای مارک هایی که نمایندگی دارند ، برپا کند.

فرد ایده آل از یک محیط زیبایی لوکس-دیجیتال ، دارای استعداد خلاق و تجربه موجود در کار با آمازون و سایر فروشندگان الکترونیکی پیشرفته است. اگر سابقه شما جرم یا جرم است ، من هنوز هم دوست دارم از شما بشنوم اما آگاهی قوی از لوکس / حق بیمه ضروری است.

مدیریت آژانس های شخص ثالث ، نقش بین استراتژیک بودن و تحویل متمرکز است. اغلب راه شروع یا مقیاس گذاری مارک ها!

مهارت ها و تجربه های کلیدی عبارتند از: وب سایت: CRM: تجزیه و تحلیل: بودجه: Shopify: وردپرس.

در عوض ، این اعتماد به شما داده می شود که 100٪ در خانه باشید و برای تیم های خارج از خانه به HQ سفر کنید و بخشی از یک تجارت موفق باشید که برنامه های بزرگی برای رشد دارد.

اروپا و سپس APAC با رد پای خود در انگلستان و ایالات متحده در چشم آنها قرار دارند. DtC Direct to Consumer با داشتن کلینیک های کیهانی حرفه ای و کانال های آبگرم لوکس ، فرصتی بزرگ برای آنها محسوب می شود.

اگر مختصراً صحبت کردید و علاقه مندید این فرصت شگفت انگیز را بررسی کنید ، لطفاً سریعاً CV خود را برای من ایمیل کنید. علی رفل – مشاور اصلی ، بخش بهداشت و زیبایی در VPss به نقل از CosBus در درخواست شما [email protected] هستند.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>