مدیر بازاریابی دیجیتال – مستقر در خانه ، لندن بزرگ

فرصتی هیجان انگیز برای پیوستن به یک شرکت با سابقه و همکاری نزدیک با رئیس مارک ها

آیا سابقه چشمگیری در زمینه مراقبت از موهای دیجیتال و بازاریابی زیبایی در سطح مدیریت دارید؟

آیا از نظر استراتژیک ، تجاری و خلاقیت قوی هستید؟

این یک فرصت هیجان انگیز برای یک متخصص باتجربه بازاریابی دیجیتال است که به یک شرکت با تاسیس بپیوندد و با رئیس مارک های تجاری همکاری نزدیک داشته باشد تا سفر مشتری درجه یک را به صورت آنلاین برای همه مارک های زیر چتر شرکت ارائه دهد.

این یک نقش شلوغ برای یک فرد کاملا سازمان یافته است که دوست دارد آستین های خود را بالا بزند. شما برنامه های فصلی موقعیت یابی تقویم تجارت الکترونیکی ، تبلیغات و راه اندازی محصولات جدید را هماهنگ خواهید کرد. همچنین می توانید تحویل کارآمد کلیه محتوای آنلاین وب سایت های مارک و خرده فروش مانند آمازون را مدیریت کنید.

با تجربه خود در موقعیت مشابه شما مسئول ایجاد یک استراتژی بازاریابی جهانی خواهید بود که ضمن تحقق اهداف تجاری و برنامه های توسعه ، هویت نام تجاری را تقویت می کند.

در ابتدا بر روی بازاریابی دیجیتال متمرکز شده اید ، شما از مهارت های تحلیلی و خلاقیت شدید خود برای توسعه برنامه ها و برنامه هایی استفاده خواهید کرد که فروش مستقیم را به مصرف کنندگان در انگلیس ، اروپا و فراتر از آن هدایت می کنند.

با استفاده از مهارت های عالی بین فردی خود ، روابط محکمی با تیم های فعال سازی ، مارک و تجارت الکترونیکی ایجاد خواهید کرد که با هم روی راهبردهای برنده ، برنامه های اجرای برند و NPD کار می کنند.

اگر مختصات این فرصت هیجان انگیز را دارید ، لطفاً امروز اقدام کنید.

CV خود را به آدرس [email protected] ایمیل کنید یا با ما تماس بگیرید:
هایدی بانیستر 01183 778 393/07747 792 272 / [email protected]
آنا فیلیپا کالادو 07792 958 152 / [email protected]
جوزف بانیستر 07393 818 620 / [email protected]

شرکت های برجسته

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>