مدیر بازاریابی دیجیتال – لندن – حقوق DOE (AE1686)

به تیم بازاریابی یک شرکت آموزش جهانی پیشرفته و پویا بپیوندید

آیا شما یک بازاریاب پویا و با تجربه هستید و به دنبال فرصتی مهیج هستید؟

آیا می خواهید با شرکتی با رشد سریع که در بازاریابی دیجیتال تبحر دارد کار کنید؟

این یک فرصت شگفت انگیز برای پیوستن به تیم بازاریابی یک شرکت آموزش جهانی پیشرفته و پویا در صنعت زیبایی و آرایشی است.

این نقش به یک فرد مبتلا ، یک بازاریاب مشتاق نیاز دارد که در ایجاد محتوای دیجیتال و کمپین هایی برای آگاهی بخشی و دستیابی به رشد نمایی پیشرفت می کند.

با تجربه خود در کار با سازمانهای آنلاین ، مسئولیت پیشبرد استراتژی روابط عمومی شرکت و مدیرعامل ، تقویت هویت مارک ضمن تحقق اهداف تجاری و برنامه های توسعه را بر عهده خواهید داشت.

شما در وهله اول به بازاریابی دیجیتال متمرکز شده اید ، شما با استفاده از طیف وسیعی از تکنیک ها از جمله رسانه های اجتماعی ، وبلاگ ها ، پادکست ها ، یوتیوب و موارد دیگر ، از مهارت های تحلیلی و خلاقیت شدید خود برای توسعه برنامه ها و برنامه هایی استفاده خواهید کرد که فروش را به سمت مصرف کنندگان در سطح جهانی هدایت می کنند.

شما یک مدیر افراد الهام بخش هستید که دارای یک تفکر کارآفرینی هستید ، در ساخت و تجزیه و تحلیل قیف های بازاریابی دیجیتال تبحر دارید.

علاوه بر خلاقیت ، باید بتوانید اعداد را زیر نظر داشته باشید ، به بودجه پایبند باشید ، گزارش ها را ارائه دهید و نتایج را ارائه دهید.

اگر عاشق بازاریابی دیجیتال هستید ، از ایجاد رابطه و مدیریت لذت می برید و علاقه به زیبایی و علم دارید ، همین امروز اقدام کنید!

CV خود را به آدرس [email protected] ایمیل کنید یا با ما تماس بگیرید:
هایدی بانیستر 01183 778 393/07747 792 272 / [email protected]
آنا فیلیپا کالادو 07792 958 152 / [email protected]
جوزف بانیستر 07393 818 620 / [email protected]

شرکت های برجسته

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>