مدیر امور مالی و عملیاتی – جنوب انگلیس – تا 45000 پوند به علاوه مزایا

این نقش مدیر مالی و عملیات تازه ایجاد شده برای تیم مدیریتی محوری خواهد بود

یک برند زیبایی لوکس و برنده جایزه در حال رشد است و تیم هدایت کننده تجارت نیز در حال رشد است. این نقش مدیر مالی و عملیات تازه ایجاد شده برای تیم مدیریتی محوری خواهد بود ، گزارش دادن به FD و هدایت تیم کوچک Ops هیچ دو روز یکسان نخواهد بود!

یک درک عالی از حسابداری و ایده آل 4+ سال تجربه مالی شاید PQ CIMA اما QBE با درک کامل ترازنامه و P & L به همان اندازه ارزشمند است.

تجربه کار در بخش های زیبایی / آرایشی / عطر / سبک زندگی یک سرمایه عالی خواهد بود. اگر برای یک کسب و کار تازه کار یا مقیاس بزرگ کار کرده باشید ، می فهمید که یک نگرش انعطاف پذیر در کنار داشتن یک متفکر چابک و عاشق حل مشکلات و انجام کار ضروری است.

SAGE 50 ضروری است ، به علاوه دانش صحیح در مورد برنامه ریزی / پیش بینی محصول.

در عوض ، این یک فرصت عالی برای پیوستن به یک مارک تجاری پویا است که در یک مسیر رشد قوی قرار دارد و در حال حاضر به بیش از 40 کشور با فروش عمده ایالات متحده در حال فروش است.

شما باید از سفر به دفاتر آنها در جنوب انگلیس خوشحال باشید اما می توانید یک روز در خانه کار کنید.

برانگیخته؟ شما باید باشید! برای کسب اطلاعات بیشتر با ما در تماس باشید: علی رفل ، مشاور اصلی – بخش بهداشت و زیبایی در VPss [email protected] لطفا CosBus را در درخواست خود نقل قول کنید.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>