مدیر ارشد محصولات – لندن – 50-60،000 پوند (AE1679)

آیا دوست دارید اتفاقاتی بیفتید و پروژه مسیر مهم را مدیریت کنید؟

آیا شما تجربه و اشتیاق زیادی در ایجاد محصولات آرایشی بهداشتی و مراقبت از پوست با عملکرد بالا دارید؟

آیا دوست دارید اتفاقاتی بیفتید و پروژه مسیر مهم را مدیریت کنید؟

در یک نقش محوری در تیم NPD این مارک هیجان انگیز و سریع رشد ، شما بر کلیه موارد مربوط به توسعه محصول و مدیریت چرخه عمر محصولات مراقبت از پوست و محصولات آرایشی رنگ ، از مفهوم تا قفسه نظارت خواهید کرد.

این یک نقش شلوغ است که در آن تجربه شما در زمینه مراقبت از پوست و رنگ NPD به شما کمک می کند تا مفاهیم و محصولات جدید را شناسایی ، توسعه و تجاری کنید و محصولات اصلی را مطابق با دیدگاه تجاری به روز کنید. ارتباط روزانه با همه تیم های داخلی و تأمین کنندگان خارجی برای بررسی هزینه ها ، بودجه ، BOM و پیشرفت مختصر.

شما یک مذاکره کننده سخت هستید و قادر به ایجاد روابط طولانی مدت با تامین کنندگان اصلی هستید ، استانداردهای کیفیت را تعیین می کنید و دائماً به BOM و COG نگاه می کنید.

مهارت های زبان ایتالیایی در این نقش مفید خواهد بود.

شما همچنین با آرایشگران و متخصصان مراقبت از پوست با استعداد ما برای ارزیابی خطوط جدید ، تجزیه و تحلیل سایه های لوازم آرایشی و محصولات گروهی برای نتایج برنده جایزه همکاری نزدیک خواهید داشت.

شما مستقیماً با بنیانگذار نام تجاری و همچنین همکاری نزدیک با تیم توسعه برای تولید بالاترین کیفیت محصولات متناسب با اخلاق ، استراتژی و استانداردهای کیفیت مارک ها همکاری خواهید کرد.

شما دائماً به روندهای فعلی و فعالیت رقبا نگاه می کنید ، و با خلاقیت درمورد اینکه در چه مدت می توانید برند را ببرید فکر می کنید. شما می دانید چه عواملی مثر است و چه عواملی.

اگر این نقش ها شما را به هیجان می آورد ، امروز اقدام کنید.

CV خود را به آدرس [email protected] ایمیل کنید یا با ما تماس بگیرید:
هایدی بانیستر 01183 778 393/07747 792 272 / [email protected]
آنا فیلیپا کالادو 07792 958 152 / [email protected]
جوزف بانیستر 07393 818 620 / [email protected]

شرکت های برجسته

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>