مدیر ارشد خرید / رئیس خرید – لندن – تا 70،000 پوند

این نقش کلیدی شما را در مالکیت کلیه فعالیتهای خرید مشاهده می کند

مشتری ما ، یک مارک زیبایی لوکس و جا افتاده ، این فرصت جدید را در تیم کوچک و با عملکرد بالا برای مدیر خرید ارشد / رئیس شرکت ایجاد کرده است.

این نقش اصلی ، مالکیت شما برای کلیه فعالیتهای خرید را به شما نشان می دهد. توسعه استراتژی های خرید ، حفظ روابط مثبت با تأمین کنندگان و تأمین منابع شرکای جدید زنجیره تامین.

تجربه جامع تهیه منابع زیبایی و همچنین مواد اولیه ضروری است ، فرد موفق باید همزمان با پرواز مارک ، زمین را بدرقه کند و بسیار مهم است که بتواند تقاضا را برآورده کند و از استراتژی بلند پروازانه خود حمایت کند.

یک مذاکره کننده قوی و موثر قادر به ردیابی محصولات ، با زمینه افزایش پایداری ، است.

در عوض ، با ادامه رشد به یک مارک برنده جایزه خواهید پیوست.

متأسفانه ، به همین مناسبت نمی توانیم نامزدهای بدون تجربه RAW MATERIALS را در بخش زیبایی در نظر بگیریم. اگر احساس می کنید تجربه و مهارت لازم را دارید ، لطفاً برای کسب اطلاعات بیشتر با ما در تماس باشید.

لطفاً CV خود را به نقل از COSBUS در درخواست خود برای من ، بخش اصلی مشاوره بهداشت و زیبایی ، علی رفل ارسال کنید.

با توجه به حجم برنامه هایی که در حال تجربه هستیم ، لطفاً توجه داشته باشید که تنها در مدت 5 روز کاری با نامزدهای مناسب تماس گرفته می شود. ممنونم از اینکه درک می کنید.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>