مدیر ارشد توسعه محصول – لندن – Salary DOE (AE1739)

به عنوان مدیر ارشد توسعه محصول با یک مجموعه جالب از محصولات مراقبت از پوست ، به یک تیم خارق العاده NPD بپیوندید

آیا شما در زیبایی NPD ، با عشق به همه چیز مراقبت از پوست با تجربه هستید؟

آیا می توانید محصولات ابتکاری و مهیج ایجاد کنید؟

این یک فرصت عالی برای پیوستن به یک تیم خارق العاده NPD به عنوان مدیر ارشد توسعه محصول است که با مجموعه ای هیجان انگیز از محصولات مراقبت از پوست کار می کند.

با استفاده از سطح بالای سازمان و خلاقیت خود ، NPD و سبد محصولات را در گروه های تعیین شده مدیریت خواهید کرد. شما تکمیل پروژه های توسعه ای که به رشد تجارت کمک می کنند را هدایت و هماهنگی خواهید کرد.

از مهارتهای مدیریت پروژه در محل خود برای مدیریت موفقیت آمیز پروژه های توسعه محصول از مفهوم تا راه اندازی ، ایجاد جدول زمان بندی مسیر حیاتی برای همه پروژه های مربوطه و اطمینان از اتمام موفقیت آمیز برای رسیدن به مهلت های محدود استفاده کنید.

شما مفاهیم سودمند تجاری را ایجاد کرده و توسعه خواهید داد که رشد می کند و از یک مزیت رقابتی برجسته برخوردار است ، و مراقب آخرین روندها و نوآوری ها برای تولید محصولات مراقبت از پوست بسیار موثر همسو با ارزش های پایداری نام تجاری هستید.

شما مشکلات را فرصتی برای تفکر خارج از چارچوب و کار با بقیه مشاغل می دانید تا مطمئن شوید همه چیز مطابق و درست است.

شما برای ساخت ، رانندگی و الهام بخشیدن به یک تیم پویا و خلاق برای تولید محصولات نوآور و مهیج ، از نزدیک با مدیر NPD همکاری خواهید کرد. شما باید سابقه اثبات شده ای از تجربه مراقبت از پوست و توانایی مدیریت و الهام بخشیدن به اعضای تیم نوجوان را داشته باشید.

اگر به نظر می رسد این یک مسابقه عالی برای شماست ، لطفاً امروز اقدام کنید.

CV خود را به [email protected] ایمیل کنید یا با ما تماس بگیرید:
هایدی بانیستر 01183 778 393/07747 792 272 / [email protected]
آنا فیلیپا کالادو 07792 958 152 / [email protected]
جوزف بانیستر 07393 818 620 / [email protected]

شرکت های برجسته

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>