مدیر ارشد توسعه محصول – لندن – 55،000 پوند (AE1638)

آیا می توانید محصولات ابتکاری و مهیج ایجاد کنید؟

آیا شما در زیبایی NPD ، با عشق به همه چیز مراقبت از پوست با تجربه هستید؟

آیا می توانید محصولات ابتکاری و مهیج ایجاد کنید؟

این یک فرصت عالی برای پیوستن به یک تیم خارق العاده NPD به عنوان مدیر ارشد توسعه محصول است. شما در حال مراقبت از پوست و مکمل های غذایی هستید. با استفاده از سطح بالای سازمان و خلاقیت خود ، NPD و سبد محصولات را در گروه های تعیین شده مدیریت خواهید کرد. شما تکمیل پروژه های توسعه ای که به رشد تجارت کمک می کنند را هدایت و هماهنگی خواهید کرد.

از مهارتهای مدیریت پروژه در محل خود برای مدیریت موفقیت آمیز پروژه های توسعه محصول از مفهوم تا راه اندازی ، ایجاد جدول زمان بندی مسیر حیاتی برای همه پروژه های مربوطه و اطمینان از اتمام موفقیت آمیز برای رسیدن به مهلت های محدود استفاده کنید.

شما مفاهیم سودمند تجاری را ایجاد کرده و توسعه خواهید داد که رشد می کند و از یک مزیت رقابتی ویژه برخوردار است ، و باید مراقب آخرین روندها و نوآوری ها برای تولید محصولات مراقبت از پوست بسیار موثر همسو با ارزش های پایداری نام تجاری باشید.

شما مشکلات را فرصتی برای تفکر خارج از چارچوب و کار با بقیه مشاغل می دانید تا مطمئن شوید همه چیز مطابق و درست است.

شما باید سابقه اثبات شده ای در زمینه تولید محصولات مراقبت از پوست و مکمل های تغذیه ای و توانایی مدیریت و الهام بخشیدن به اعضای تیم نوجوان داشته باشید.

اگر به نظر می رسد این یک مسابقه عالی برای شماست ، لطفاً امروز اقدام کنید.

CV خود را به آدرس [email protected] ایمیل کنید یا با ما تماس بگیرید:
هایدی بانیستر 01183 778 393/07747 792 272 / [email protected]
آنا فیلیپا کالادو 07792 958 152 / [email protected]
جوزف بانیستر 07393 818 620 / [email protected]

شرکت های برجسته

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>