مدیر ارشد ارتباطات 1 سال FTC – لندن – 60-65،000 پوند (AE1728)

آیا شما در استراتژی ارتباطات ارشد مدیریت و برند جهانی در زمینه زیبایی ، لوازم آرایشی ، کالاهای لوکس ، FMCG یا صنعت مد با تجربه هستید؟

این یک فرصت هیجان انگیز برای یک فرد با انگیزه و با تجربه مدیریت ارتباطات مستحکم است که به یک شرکت مشهور با خلاقیت و ذوق هنری مشهور تبدیل شود و نقشی اساسی در تحقق اهداف بلند پروازانه داشته باشد.

شما با مسئولیت توسعه و اجرای استراتژی ارتباطی برند جهانی ، با برند ، تیم های دیجیتال و بازارهای فردی همکاری نزدیک خواهید داشت تا در میان کسانی که محصولات هنری زیبا مانند آبرنگ ، آکریلیک و رنگ گواش را دوست دارند ، آگاهی و جذابیت ایجاد کنید.

مشارکت با موزه ها و م institutionsسسات را هدایت و اجرا خواهید کرد و تقویم تحریریه را کنترل خواهید کرد ، و باعث ایجاد محتوای مرتبط و جذاب خواهید شد.

تجربه ، اشتیاق و خلاقیت شما در بازار زیبایی ، آرایشی و بهداشتی بدان معنی است که شما همیشه چشم خود را به روند بازار ، بازارهای مصرف کننده منابع و فعالیت های رقبا برای شناسایی فرصت ها به صورت ملی و بین المللی معطوف کرده و می توانید این را به هنر و خلاقیت ترجمه کنید. جهان

با کار با تیم های داخلی متقابل عملکردی و آژانس های خارجی ، شما به ارائه مهارت های ارتباطی و ارائه مختصر خود برای ارائه کمک قابل توجه و خلاق به تجارت اعتماد خواهید کرد.

این فرصتی خارق العاده برای پیوستن به این شرکت نوآور است که در آن پاداش سخت کوشی و رهبری شما خواهد آمد.

CV خود را به آدرس [email protected] ایمیل کنید یا با ما تماس بگیرید:
هایدی بانیستر 01183 778 393/07747 792 272 / [email protected]
آنا فیلیپا کالادو 07792 958 152 / [email protected]
جوزف بانیستر 07393 818 620 / [email protected]

شرکت های برجسته

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>