مدونا با موهای آبی روشن غرور را جشن گرفت – عکس ها را ببینید

رویدادهای غرور از پر رنگ ترین رژه ها و مهمانی های سال است ، بنابراین فقط برای یک متحد و نماد دیرینه منطقی است ، مدونا، برای اینکه یکی از خوش رنگ ترین زیبایی هایش را امتحان کند ، به عنوان یکی از مهمترین مهمانی های هفته پراید در شهر نیویورک شناخته می شود.

شاید او به جاه طلبی بلوند شهرت داشته باشد ، اما وقتی صحبت از جشن پراید در مهمانی Standard High Line در اتاق معروف Boom Boom Room شد ، خوب – آیا موهای بلوند او را آبی نمی کند؟ دختر ماده پنجشنبه شب با پوشیدن یک باب پر جنب و جوش ، سرولین ، لکه دار ظاهر شد. مدل مو و رنگ جدید علی رغم لباس متشکل از کت و شلوار بدنه مشکی ، مشکی ، توری مشکی ، بند و بند کوتاه مشکی ، سوتین صورتی گرم و باز مطابقت دادن

علاوه بر رژ لب های توت ، خط مشکی ، بال دار و مانیکور فرانسوی با نکات چند رنگ ، مدونا در طول مهمانی با مدل موی کاملاً متفاوتی دیده شد که در آن او از طریق حراج پولاروید 150،000 دلار برای مرکز علی فورنی جمع کرد. او از حباب آبی به لابی صورتی و صاف با چتری های کودک تغییر شکل داد. هر دو نگاه را می توان در چرخ و فلک عکس هایی که وی شنبه در اینستاگرام منتشر کرده مشاهده کرد.

مدل موهای آبی و صورتی را می توان در یک ویدیوی سه دقیقه ای مادونا که با عنوان “این ویدیو برای غرور ساخته شده است” در اینستاگرام مشاهده کرد ، مشاهده کرد. کلیپ پیشنهادی سریع بینندگان را ترغیب می کند تا مقاومت کنند ، عصیان کنند و خودشان باشند.

اگرچه مدل های مو هر دو کلاه گیس به احتمال زیاد هستند ، اما امیدواریم که او رنگ های زیبا را در کنار بلوندهای معمول خود بچرخاند.


اطلاعات بیشتر در مورد مدونا:


اکنون 100 سال رنگ مو را بررسی کنید:

Allure را دنبال کنید اینستاگرام و توییتر، یا مشترک شدن در خبرنامه ما برای داستان های زیبایی روزانه که به صندوق ورودی شما تحویل داده می شوند.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>