مدل Adwoa Aboah فعال جدید برند جهانی ریمل لندن است

این همکاری به معنای تغییر در تمرکز برای نام تجاری زیبایی متعلق به Coty است زیرا در جهت ارتقا individual فردیت حرکت می کند

سوپرمل انگلیسی و وگ ستاره جلد Adwoa Aboah به عنوان فعال جدید برند جهانی Rimmel London شناخته شده است ، زیرا این برند زیبایی وارد دوره جدیدی در تاریخ خود می شود.

به عنوان چهره جدید این برند ، 28 ساله در کمپین های بزرگ زیبایی و راه اندازی محصولات ظاهر خواهد شد و از پلت فرم خود برای ارتقا پروژه های حمایت از برند استفاده خواهد کرد.

او به جبهه های معروف ریمل کیت ماس ​​، جورجیا می جاگر ، کارا دلوین و ریتا اورا پیوست که قبلاً در نقش های مشارکتی برای برند متعلق به Coty خدمت کرده اند.

Rimmel همراه با Aboah ، موسس Gurls Talk ، یک موسسه خیریه سلامت روان که به کمک دختران نوجوان و زنانی که با سلامت روان خود دست و پنجه نرم می کنند ، کمک می کند ، توجه خود را به حمایت از فرد متمرکز می کند.

استفانو کورتی ، مدیر ارشد مارک های Coty ، گفت: “Adwoa یکی از قدرتمندترین صداهای نسل اوست.”

وی اظهار داشت: “او هرگز بخاطر بودن خود عذرخواهی نمی کند.

“Adwoa در خط مقدم گفتگوی مدرن زنانه است – تلاش خود را برای حمایت از سلامت روان با بازی به عنوان بنیانگذار Gurls Talk ادغام می کند […] – در کنار حرفه مدلینگ چشمگیر او. “

وی ادامه داد: “ما افتخار می کنیم که با Adwoa کار می کنیم و از اینکه برای ایجاد یک صنعت زیبایی فراگیرتر ، بازتر و بهتر برای همه ، هیجان زده هستیم.”

Aboah با پیوند زیبایی بیگانه نیست ، زیرا قبلاً برای حمایت از ابتکار عمل خود در بحث Gurls قدم گذاشته بود.

برای این همکاری ، مارک لوازم آرایشی رنگی آمریکایی ، که Aboah به عنوان سفیر نام تجاری آن فعالیت می کند ، سه کیت تولید شده توسط این مدل را منتشر کرد.

وی در مورد قرارداد جدید خود با ریمل گفت: “من افتخار می کنم چهره جدید ریمل لندن هستم و به من این بستر شگفت انگیز برای ارتباط با مردم سراسر جهان را می دهند.

“خود بودن همیشه انجام این کار آسان نیست و در گذشته واقعاً با آن دست و پنجه نرم کردم.

“با هم ما مردم را تشویق خواهیم کرد که در پوست خود راحت باشند و به چیزهایی که آنها را منحصر به فرد می کند ، افتخار کنیم.”

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>