مدل موی پوفی Iconic 2000s آماده بازگشت است

من اولین نفری خواهم بود که اعتراف می کنم این روزها سبک چندانی نمی پوشم. من بیشتر یک دختر پرواز آزاد یا سریع پفک هستم. اما اشتباه نکنید – این ظاهر موی برجسته یک ظاهر بود لحظه و نمی گذارم به آن تهمت زده شود! این مدل مو مرا از طریق کلیسا ، کنسرت های ایمو emo ، عکس های سالنامه و چندین تماس اجتماعی با افراد جوان در سن من مشاهده کرد. و زیبا بود! از هیچ چیز از این که موهایم را به این روش پوشیده ام پشیمان نیستم و صادقانه بگویم ، نوعی امید بازگشت دارم.

بیانسه در سال 2004 از این سبک استفاده می کند ، دقیقا چه کاری باید انجام می شد!گتی ایماژ

با توجه به اینکه اجرای آسان کار آسان است ، من نوعی شوکه شده ام که در این راه مورد استقبال قرار نگرفته است ، بگویید آن کیسه های باگت آرم کوچک طراح (من از آن متنفر بودم!) بوده اند. این یک روند ساده است ، واقعاً. همانطور که کلاریس روبنشتاین ، آرایشگر مو توصیه می کند ، فقط یک قسمت مثلثی از مو را در قسمت جلوی بالای سر خود ، مطابق با قسمت بالای ابروهای خود بگیرید. اگر می خواهید آن را با یکی بپوشید ، آن را برای یک ثانیه دور کنید و سپس روی دم اسبی خود کار کنید. مطمئن شوید که کناره های تسویه حساب شما با لعل یا ژل به سمت پایین خرد می شوند. “قفل را باز کنید [pouf] روبنشتاین می گوید: “اسپری بافتی و نزدیک ریشه را اسپری کنید.” [pouf] بخش (نزدیک تاج سر) ، و در حال حرکت به جلو ، با افزایش مقطع اینچ ، از یک برس اذیت کننده برای آزار دادن ریشه استفاده کنید. “اگر موهای شما از قبل دارای بافتی فوق العاده است ، نیازی به اذیت کردن نیست – فقط از انتهای پشتی دست انداز را کمی جلوتر ببندید و سپس وقتی در ارتفاع و شکلی است که دوست دارید آن را ببندید.

“وقتی کل قسمت از ریشه اذیت شد ، قسمت را برگردانید و بیشتر استفاده کنید [pomade]”از یک برس موی گراز برای صاف کردن موهای اطراف صورت خود استفاده کنید” بنابراین قسمت اول تمام موهای تحریک شده را می پوشاند و به نظر می رسد صیقلی به نظر برسد. “سپس برجستگی را به بقیه دم اسبی وصل کنید و با الاستیک محکم کنید. قسمت دم اسبی را اگر می خواهید بقیه موهایتان را شل بپوشید.

نگاه کنید ، تکرار این سبک بسیار آسان است – فقط همه ما باید به تنهایی متعهد شویم. در این فاصله ، منتظر می مانم ، قسمت کوچکی از موهایم را در جلو جمع می کنم و قبل از محکم کردن آنها با سنجاق ، آنها را کمی فشار می دهم.


هنوز احساس دلتنگی 2000s را دارید؟ ما آن را دریافت می کنیم:


اکنون ، تمرین تمیز باله با الهام از باله را تماشا کنید:

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>