مدل در TikTok برای یافتن رنگ موی سرخ مناسب برای خانمهای برنز ویروسی می شود – به عکسها مراجعه کنید

مطمئناً من نمی توانم تنها کسی باشم که یک مو قرمز متولد نشده است اما می داند که آنها باید باشند ، درست است؟ مهم نیست که چه مدت اجازه می دهم موهای قهوه ای تیره طبیعی من رشد کند یا چیزهای دیوانه کننده و جدیدی مانند سبز آهک را امتحان کنم ، نمی توانم کمک کنم اما فکر می کنم قرمز بهتر به نظر می رسد – مشکل این است که بیشتر رنگهای قرمز مو به طور طبیعی به نظر می رسند موهای بلوند یا از قبل روشن شده ، که بسته به نحوه انجام آن می تواند بسیار گران باشد یا آسیب برساند. با این وجود مولی مک آرتور ، مدل کانادایی ، ترکیبی کامل از رنگ موهای خانگی را برای تبدیل موهای سبزه خود به سایه مسی روشن اما زنده پیدا کرده است. TikTok ، طبیعتاً ، التماس کرده است تا دقیقاً بفهمد چیست.

بخش نظرات مک آرتور پس از ارسال کلیپی از روند رنگ آمیزی مو در 15 ماه مه ، منفجر شد و خواستار دانستن اینکه دقیقاً چه چیزی را استفاده کرده است ، شد. به حدی که ، در 19 مه ، او سایه های رنگی دقیق مورد استفاده خود را در یک ویدیو که بیش از 1.2 میلیون بازدید و شمارش کسب کرده است ، نشان داد. او در این فیلم می خندد: “رنگ موهای من راز بزرگی نیست.” “من با موهای قهوه ای بکر کار خود را شروع کردم ؛ من هیچ قرمزی در آن نداشتم ، من یک مو قرمز طبیعی نیستم.”

به نظر می رسد رنگ مورد تقاضای او ترکیبی برابر از سایه های Wella Color Charm Red Terra Cotta 6R و Light Copper 6RG است. در ویدئوی دوم ، مک آرتور توضیح می دهد که او از این رنگ ها با یک توسعه دهنده 20 حجم استفاده می کند (اتفاقاً سایه های Color Charm Wella به یک توسعه دهنده برای کار نیاز دارد). او به هیچ وجه موهای خود را با سفید کننده روشن نمی کند ، که برای یک سبزه خاکستر طبیعی مانند خودم ، به نظر معجزه لعنتی می رسد.

عامل اصلی این است: این رنگ ها ممکن است از نظر همه یکسان نباشد ، بستگی به این دارد که چه رنگ مویی دارید و یا اینکه در گذشته رنگ شده است یا نه. (اگر می خواهید موهای خود را رنگ کنید ، بسیاری از تحقیقات را انجام دهید و اگر می توانید با یک متخصص رنگ آمیزی معتبر مشورت کنید.) هنوز هم ، من اکنون در حال انجام برخی آزمایشات روی موهای نیمه بکر و رنگ شده ام هستم ، زیرا بسیار آسان است برای دیدن اینکه چرا همه باید از تمام جزئیات مربوط به این رنگ مو بدانند.

مایعات جذاب Wella Color Charm ، هر کدام 6-8 دلار از سایت amazon.com در دسترس است.

تمام محصولات برجسته در Allure توسط ویراستاران ما به طور مستقل انتخاب می شوند. با این حال ، وقتی چیزی را از طریق پیوندهای خرده فروشی ما خریداری می کنید ، ممکن است کمیسیون وابسته به دست آوریم.


اطلاعات بیشتر در مورد رنگ مو:


اکنون ، ببینید تکامل آرایش چشم در 100 سال گذشته چگونه تکامل یافته است:

فراموش نکنید که Allure را دنبال کنید اینستاگرام و توییتر.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>