محصولات مورد علاقه Allure Beauty Editors برای ژوئن 2021 – نظرات

در جذابیت ، ما هر روز غرق در جدیدترین و بهترین پیشنهادات زیبایی می شویم. بیشتر آن هیجان انگیز است ، بعضی از آن گیج کننده است و گاهی اوقات طاقت فرسا می شود ، خصوصاً اکنون که خانه های ما به دفتر ما تبدیل شده اند. افسوس که این مسئولیت تحمل بار ویراستار زیبایی است.

زمانی که ما واقعاً مانند چیزی ، می توانید اعتماد کنید که نظر ما ناشی از تأیید آن در برابر همه چیزهایی است که قبلاً دیده ایم ، از جمله موارد دلخواه قدیمی ما. (ما حتی نامه های عاشقانه ای را برای برخی از کالاهایی که عزیزترین آنهاست نیز نوشته ایم.) اما ما همیشه در جستجوی – و به اشتراک گذاری – موارد دلخواه جدید باز هستیم. اینجا یک زمین بازی بزرگ زیبایی است ، بنابراین ما با کمال میل کار کثیف را انجام خواهیم داد تا همه چیز را در زیر آفتاب آزمایش کنیم. و کریم د لاکرم اغلب در آزمایشات بهترین های ما فارغ التحصیل می شود.

اما بیایید فعلاً به زمان حال پایبند باشیم. هر هفته، جذابیت سردبیران محصولات جدید مو ، آرایش و مراقبت از پوست را که در حال حاضر بیش از حد وسواس کرده ایم ، انتخاب می کنند. تلاش برای محدود کردن موارد دلخواه فقط به یک یا دو محصول ممکن است دشوار باشد ، اما ما موفق می شویم. آنچه را که سردبیران ما در حال حاضر به اندازه کافی سیر نمی کنند بررسی کنید

همه محصولات برجسته Allure به طور مستقل توسط ویراستاران ما انتخاب می شوند. با این حال ، وقتی چیزی را از طریق پیوندهای خرده فروشی ما خریداری می کنید ، ممکن است کمیسیون شرکت وابسته بدست آوریم.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>