محصولات مورد علاقه Allure Beauty Editors برای مارس 2021 – نظرات

در جذابیت ، ما هر روز غرق در جدیدترین و بهترین پیشنهادات زیبایی می شویم. بیشتر آن هیجان انگیز است ، بعضی از آن گیج کننده است و گاهی اوقات طاقت فرسا می شود ، خصوصاً اکنون که خانه های ما به دفتر ما تبدیل شده اند. افسوس که این مسئولیت تحمل بار ویراستار زیبایی است.

وقتی ما واقعاً مانند چیزی ، می توانید اعتماد کنید که نظر ما ناشی از تأیید آن در برابر همه چیزهایی است که قبلاً دیده ایم ، از جمله موارد دلخواه قدیمی ما. (ما حتی نامه های عاشقانه ای را برای برخی از کالاهایی که عزیزترین آنهاست نوشته ایم.) اما ما همیشه در جستجوی – و به اشتراک گذاری – موارد دلخواه جدید هستیم. این یک زمین بازی بزرگ زیبایی است که در آنجا وجود دارد ، بنابراین ما با کمال میل کار کثیف را انجام خواهیم داد تا همه چیز را در زیر آفتاب آزمایش کنیم. و Crème de la Crème اغلب در آزمایشات Best of Beauty فارغ التحصیل می شود.

اما بیایید فعلاً به زمان حال بپردازیم. هر هفته، جذابیت سردبیران محصولات جدید مو ، آرایش و مراقبت از پوست را که در حال حاضر بیش از حد وسواس کرده ایم ، انتخاب می کنند. تلاش برای محدود کردن موارد دلخواه فقط به یک یا دو محصول ممکن است سخت باشد ، اما ما این کار را می کنیم. آنچه را که سردبیران ما در حال حاضر نمی توانند به اندازه کافی سیر کنند ، بررسی کنید.

همه محصولات برجسته Allure به طور مستقل توسط ویراستاران ما انتخاب می شوند. با این حال ، وقتی چیزی را از طریق پیوندهای خرده فروشی ما خریداری می کنید ، ممکن است کمیسیون شرکت وابسته بدست آوریم.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>