محصولات مورد علاقه جدید مراقبت از مو در فوریه 2021

اوج زمستان است. و گرچه در گرمای داخلی بسیار دقیق قرار دارد ، جایی که بسیاری از ما در حال حاضر ترجیح می دهیم (البته جدا از یک ساحل آفتابی) ، هوای خشک می تواند مو و پوست شما را آزار دهد. بعلاوه ، در 10 ماه گذشته که قسمت بهتری در آنجا بوده اید ، احتمال این که بازدید کمتری از سالن داشته باشید ، بنابراین ممکن است موهای شما برای توجه بیشتر گریه کند. خوشبختانه ، در ماه فوریه کمک های زیادی در راه شما قرار دارد.

این که آیا اهداف مراقبت از خود را در بالای سال تعیین می کنید ، یا از نوع وضوح تصویر نیستید ، همیشه یک دلیل خوب وجود دارد که بخواهید خودتان را به نوعی مراقبت در خانه برسانید. این محصولات جدید مو دقیقاً همان چیزی است که شما برای تبدیل به یک روال سالم مو نیاز دارید. یک مرهم بادی کاملاً جدید از IGK وجود دارد که اگر صاف نباشید ، یک قدم به صافی سالن مانند نزدیک می شوید. همچنین روی ضربه بزنید: یک خط جدید و جذاب برای مراقبت از مو که با کمک کالج ها و دانشگاه های Historically Black ایجاد شده است.

با داشتن تهویه و آبرسانی عمیق در ذهن ، بسیاری از این مواد پر کننده با مواد مرطوب کننده و مواد تقویت کننده ای که در حال حاضر موهای کم آب و شکننده نیاز دارند ، پوشیده شده است. صرف نظر از اینکه بافت ، بودجه شما یا سفر شما در چند ماه گذشته به کجا رسیده است ، در قسمت مراقبت و یک ظاهر طراحی جدید برای آزمایش یک سبک تازه یا تجدید ساختار مجموعه موجود مراقبت از مو ، جدید است.

ادامه مطلب را بخوانید تا بقیه بهترین ها را ببینید محصولات جدید مراقبت از مو در فوریه به بازار عرضه می شوند.

همه محصولات برجسته Allure به طور مستقل توسط ویراستاران ما انتخاب می شوند. با این حال ، وقتی چیزی را از طریق پیوندهای خرده فروشی ما خریداری می کنید ، ممکن است کمیسیون شرکت وابسته بدست آوریم.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>