محصولات جدید مراقبت از مو که در آوریل 2021 امتحان کنید – نظرات

بهار سرانجام ، و با آن ، بسیاری از بزرگ است محصولات جدید مو، مراقبت از پوست ، و آرایش. زمان مناسبی است که می توانید هر برنامه ترمیم موی پس از زمستان را در چرخ دنده بالا قرار دهید ، و در حالی که در این کار هستید ، برنامه ریزی مدل موهای تابستانی خود را شروع کنید.

در این ماه ، ما تمرکز زیادی بر روی محصولات تسکین دهنده پوست سر ، درمان های موی تقویت کننده رطوبت داریم که به رفع خشکی ناشی از هوای سرد و چند گزینه رنگی سرگرم کننده در خانه برای افرادی که آماده یک رنگ فصلی هستند ، کمک می کند. تغییر دهید ، مانند یک همکاری پر جنب و جوش رنگ مو با دختر ریز ویترسپون ، آوا فیلیپ. برنامه شما هرچه باشد ، این راه اندازی های جدید به شما کمک می کند آرزوهای موهای شما در کمترین زمان به واقعیت تبدیل شود.

برای کسانی که ترجیح می دهند اصول را رعایت کنند و فقط به دنبال تازه کردن چند پایه اصلی مراقبت از مو هستند ، چندین نوآوری در این ترکیب وجود دارد. نمونه مورد: یک میله ضد وز مو وجود دارد که شما هنگام دوش گرفتن از آن استفاده می کنید (درست به مناسبت روز زمین) ، و یک مجموعه جدید برای درمان و فرم دهی ساخته شده برای فرهای 4C. اگر این یک سبک محافظتی است که موهای شما را در تمام زمستان سالم نگه می دارد ، می خواهید ماسک شفاف کننده مو را قبل از نصب مجدد بعدی بررسی کنید.

ادامه مطلب را بخوانید تا بقیه بهترین ها را ببینید محصولات جدید مراقبت از مو در ماه آوریل بهم می خورند.

همه محصولات برجسته Allure به طور مستقل توسط ویراستاران ما انتخاب می شوند. با این حال ، وقتی چیزی را از طریق پیوندهای خرده فروشی ما خریداری می کنید ، ممکن است کمیسیون شرکت وابسته بدست آوریم.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>