محصولات جدید مراقبت از مو که باید در ژوئن 2021 امتحان کنید – نظرات ، خرید

شروع غیر رسمی تابستان آغاز شده است ، این بدان معناست که روال های پوستی ، مویی و آرایش ما به روش های راحت تر و نسیم آور تر تغییر می کنند. از همه مهمتر ، ماه جدید به معنای دسته جدیدی از محصولات زیبایی است که فصل را آغاز می کنند.

در حال حاضر ، ممکن است شما از قبل یک طرح به سبک آب و هوای گرم داشته باشید. اگر نه ، جای نگرانی نیست ، این همان چیزی است که ما برای آن حاضر هستیم. با بازگشت به فضای باز ، شما ممکن است شروع به جوش زدن در مدل موی ساحلی یا برانچ کرده باشید و برای همه ما خوش شانس است ، در این ماه محصولات زیادی رها می شوند تا به شما در برآوردن خواسته های سبک شما کمک کنند.

در ماه ژوئن ، گزینه های بیشتری برای موهای فر ، محصولات رنگرزی در خانه و موارد ضروری برای شستشو و صاف و بدون موخوره مشاهده می کنیم. همچنین روی شیر: ابزارهای جدید یک ظاهر طراحی شده ، از جمله سشوار مادون قرمز که آب را از بین می برد بدون اینکه به گرما آسیب برساند. کسانی از ما که در سال گذشته تاکتیک های زیبایی آرایش آشپزخانه خود را تمرین کرده اند ، از کیت جدید رنگ مو که سفید سازی در خانه را آسان و ایمن می کند ، قدردانی می کنیم. و مردمی با سر پر از موهای فرفری ، که تلاش برای جمع آوری همه چیز را در یک موی خنک درک می کنند ، مطمئناً سری جدید لوازم جانبی مو را که فقط برای موهای فرش ساخته شده است ، می توانند به عنوان یک عطای الهی پیدا کنند. تقریباً هر مورد مویی در تابستان برای تأمین چیزی وجود دارد.

در طول ماه برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد سایر محصولات جدید ، از جمله برخی از محصولات مراقبت از پوست سر و بازسازی یک مارک محبوب موهای فر ، دوباره بررسی کنید. در حال حاضر ، به اسکرول ادامه دهید تا بقیه موارد را ببینید بهترین محصولات جدید مراقبت از مو در ژوئن.

همه محصولات برجسته Allure به طور مستقل توسط ویراستاران ما انتخاب می شوند. با این حال ، وقتی چیزی را از طریق پیوندهای خرده فروشی ما خریداری می کنید ، ممکن است کمیسیون شرکت وابسته بدست آوریم.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>