محدوده جدید مراقبت از پوست اپی ژنتیک آزمایشگاه کریت با استفاده از فناوری بسته بندی بدون هوا Quadpack ، مراقبت از زیبایی را افزایش می دهد

محصولات کریت لاب را می توان در خرده فروشی های اروپایی و سالن های حرفه ای و همچنین در بستر آنلاین Beauty App یافت

مارک آزمایشگاه مراقبت از پوست مستقر در بلژیک در سال 2019 با پیش فرض مشخصی راه اندازی شد: استفاده از علم اپی ژنتیک در محصولات آرایشی.

از آن زمان ، این مارک سه محدوده مراقبت از پوست را توسعه داده است و در حال کار با تولید کننده و ارائه دهنده بسته بندی زیبایی بین المللی Quadpack است تا اطمینان حاصل کند که فرمول های پیشرفته آن با استفاده از آخرین فن آوری بدون هوا بسته بندی شده است.

اپی ژنتیک توسط بسیاری به عنوان یکی از “موارد مهم بعدی” در مراقبت از زیبایی مبتنی بر علم در نظر گرفته می شود ، تأثیر سبک زندگی ما را بر روی ژن های ما مطالعه می کند.

آنها عمیقاً به چگونگی واکنش DNA و RNA ما در برابر عوامل خارجی مانند آلودگی ، رژیم غذایی و استرس می پردازند و نقش اساسی در سلامت پوست و پیری دارند.

آزمایشگاه کریت این یافته ها را به راه حل های علمی مراقبت از پوست تبدیل می کند. پیتر اسمیلز ، مدیر عامل آزمایشگاه کریت می گوید: “فلسفه ما محافظت و بهبود سلول های پوستی است – کلید اصلی جوان سازی.”

این برند با Quadpack برای بسته بندی سه طیف محصول جدید خود که برای مشتریانی با سن و سبک زندگی متفاوت تولید شده است ، همکاری کرده است:

  • خط آبی: با تمرکز بر روی جوانان و انواع پوست های حساس ، با پروبیوتیک غنی شده و به غلبه بر مسائل مربوط به سن جوانتر کمک می کند
  • خط سیاه: فرمول EPI-Powershield3 آن از پوست سم زدایی می کند در حالی که به کاهش روند پیری سلول کمک می کند
  • Gold Line: فرمول EpiTECH آن بر اساس فناوری اپی ژنتیک برای جوان سازی است.

برای بهترین عملکرد و محافظت از فرمول ، آزمایشگاه کریت Regula Airless Jar را در 50 میلی لیتر و Regula Airless را در 30 میلی لیتر و 50 میلی لیتر انتخاب کرده است.

“ما می خواستیم همان استانداردهای با کیفیت بالا را که برای فرمول های خود داریم در بسته بندی اعمال کنیم. Regula Airless برای ثبات و عملکرد فرمول کلیدی است و در اروپا ساخته می شود که یک ارزش افزوده است. “Smeels می گوید.

محدوده Regula Airless که توسط Louvrette ، یک شرکت Quadpack در آلمان طراحی و تولید شده است ، از یک سیستم ثبت اختراع شده برای ارائه مزایای فن آوری بدون هوا در چندین قالب بسته استفاده می کند.

محصولات کریت لاب را می توان در خرده فروشی های اروپایی و سالن های حرفه ای و همچنین در بستر آنلاین Beauty App یافت.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>