مجموعه کیف کیف آرایشی Brother Vellies & Sephora Launch

سفورادر حال گرم شدن با غیر منتظره ترین همکاری اما غیرممکن شیک است: مجموعه ای از کیف های آرایش طراحی شده توسط برادر Vellies، مارک کفش و لوازم جانبی متعلق به سیاه. هنگامی که بنیانگذار و مدیر خلاق Brother Vellies ، Aurora James کمپین 15 درصد تعهد را در سال 2020 به عنوان یک کاتالیزور برای تغییر سیستم آغاز کرد ، Sephora اولین خرده فروشی بزرگ بود که پا به عرصه وجود گذاشت و وارد سیستم شد.

در یک خبر مطبوعاتی ، جیمز فاش کرد که این همکاری بیش از دو سال است که ایجاد شده است. “ما بسیار افتخار می کنیم [Sephora’s] وی می گوید: “تلاش برای ایجاد تنوع بیشتر در قفسه های آنها ،” این ، همراه با هدف برادر Vellies از زنده نگه داشتن روشها و فنون طراحی صنعتگران ، نوعی از انرژی است كه ما همچنان از آن پشتیبانی می كنیم.

در همین حال ، این مارک تجاری لوکس به دلیل زنگ های زیبای خاکی ، پایداری و اقدامات عادلانه کار و حتی یک برنامه “Something Special” که به شما اجازه می دهد برای دریافت یک محصول دست ساز غافلگیرانه – مانند یک گلدان سرامیکی که توسط صنعتگران در مکزیک ساخته شده است – محبوب شده است. – هر ماه از طریق پست در حالی که Brother Vellies در حال حاضر کالاهای چرمی کوچک (مانند کیف پول و دارندگان کارت) را در وب سایت خود به فروش می رساند ، به نظر می رسد این اولین اقدام این برند در تولید کیف های آرایشی باشد.

با توجه به آوردن کالاهای مرغوب Brother Vellies با قیمت مناسب در توده مردم ، این مارک سه مورد (یا پنج مورد را برای بدست آوردن فنی) ساخته است که به زیبایی ساخته شده اند و قطعاً به شما کمک می کنند مجموعه آرایش پر آب خود را بررسی کنید. آنها همچنین گزینه های دوست داشتنی هدیه دادن برای هر دوستدار زیبایی در زندگی شما هستند.

Brother Vellies x Sephora Traincase ، 30 دلار

سامانتا برگ ماتارسه / حسن نیت ارائه می دهد از مارک

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>