مجموعه سازگار با محیط زیست Sulapac Nordic برای پذیرش فرمول های پایه آب تکامل می یابد

Quadpack از دایره ای ترین بسته خود در حال حاضر ، یک شیشه 50 میلی لیتر در مواد زیست کامپوزیتی Sulapac ، با فناوری مانع پیشرفته رونمایی کرد

مجموعه Sulapac Nordic با یک شیشه 50 میلی لیتر طراحی شده برای فرمولاسیون های پایه آب غنی شده است. این محدوده ، که برای اولین بار توسط تولید کننده و ارائه دهنده بسته بندی زیبایی بین المللی Quadpack در آگوست سال 2020 به بازار عرضه شد ، شامل شیشه های 15 میلی لیتر ، 30 میلی لیتر و 50 میلی لیتر برای محصولات بدون روغن و روغن است.

مرجع جدید از مانع جدید زیست سولاپاک برای ایجاد یک بسته کاملاً دایره ای برای محصولات پایه آب برخوردار است. مواد سولاپاک بدون اینکه میکروپلاستیک های دائمی را پشت سر بگذارد ، از نظر صنعتی قابل کمپوست هستند.

شیشه لوازم آرایشی جدید 50 میلی لیتری اندازه مناسب برای محبوب ترین محصولات مراقبت از پوست است ، از درمان های ضد پیری گرفته تا کرم های مرطوب کننده ، و همچنین مراقبت از مو ، مراقبت از لب و آرایش مردانه. خصوصیات مانع شیشه تستهای استاندارد کاهش وزن * را در آزمایشگاه آزمایش مرکزی Quadpack در بارسلونا ، اسپانیا گذراند.

Sulapac Nordic Collection که بخشی از سبد محصولات QLine Quadpack است ، جایگزینی پایدار برای بسته بندی های پلاستیکی معمولی ارائه می دهد. ساخته شده از مواد زیست کامپوزیتی پایه چوبی که از طبیعت تقلید می کند ، برای کمپوست صنعتی مناسب است. مارک های زیبایی با تعهد واقعی به پایداری ، یک موتور محرک در سفر Quadpack به سمت بسته بندی های تأثیر مثبت است.

Sulapac Nordic Collection در تاسیسات تولید Quadpack در آلمان ساخته می شود. شیشه ها که در نه رنگ موجود است ، می توانند با استفاده از غربالگری ابریشم و چاپ پد تزئین شوند. بافت طبیعی این ماده را می توان قابل مشاهده گذاشت تا بر ادعاهای پایداری یک برند تأکید کند.

مجموعه Sulapac Nordic با یک شیشه 200 میلی لیتر برای محصولات بدون آب گسترش یافته است. این شیشه برای مراقبت از بدن ایده آل است و به مارک های سازگار با محیط زیست اجازه می دهد دامنه کامل تری را در یکی از پایدارترین مواد صنعت راه اندازی کنند.

Quadpack شریک بسته بندی لوازم آرایشی و بهداشتی جهانی ترجیحی Sulapac است.

*کمتر از 3٪ کاهش وزن قابل قبول با 73٪ امولسیون پایه آب در 40 درجه سانتیگراد به مدت 12 هفته ، برابر با ماندگاری یک ساله.

شرکت های برجسته

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>