مجموعه آرایشی لیزا فرانک Morphe با محصولات جدید دوباره پر می شود

حالا ، بیایید جزئیات را بحث کنیم ، با شروع از پالت سایه چشم. به زبان ساده ، این رویای یک آرایشگر است ، زیرا در آن طیف گسترده ای از سایه های رنگین کمانی رنگارنگ ، و همچنین بیشترین استفاده را از خنثی های شما گرفته است – مانند سیاه ، قهوه ای ، سفید و بژ. همانطور که از نامش پیداست ، دارای 35 سایه است و گویا این کافی نیست ، همچنین دارای سه طرح بسته بندی سفارشی متفاوت لیزا فرانک است که قطعاً مجموعه داران از آن استقبال خواهند کرد.

همانطور که برای مجموعه قلم مو ، آن کاملاً با پالت جفت می شود زیرا شامل تمام برس هایی است که شما برای ایجاد هر نوع چشم نیاز دارید – از جمله یک برس ترکیبی کرکی ، یک برس کوچک لکه دار و یک مسطح برای بسته بندی سایه. علاوه بر این ، با یک برس مخروطی بزرگتر همراه است ، که می تواند برای استفاده از هر نوع محصولات پودری استفاده شود. اوه ، و برای بسته بندی های وسواسی: هر برس به رنگ نئون با چاپ حیوانات مارک تجاری لیزا فرانک ارائه می شود. که ، و آنها در یک کیف آرایش تزئین شده با طرح های نمادین مارک.

سرانجام ، شما مجموعه اسفنج زیبایی را دارید که دارای دو اسفنج کامل و همچنین سه اسفنج مینی است که برای رسیدن به مناطقی که صعب العبور هستند مانند اطراف چشم و بینی مناسب است.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>